1 / 2
ACCU - CHEK Instant Апарат за мерење шеќер во крвта
1.000 МКД
25.05.2023 21:02

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Апаратот е потполно нов и неотпакован, производител е познатата фармацевтска компанија Roche и важи како најпрецизен апарат за мерење на шеќер во крвта.
Има можност за поврзување со вашиот смарт телефон преку неговата апликација, и на тој начин можете да ја следите гликозата во крвта многу прецизно.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарати за мерење крвен шеќер

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
070272072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам