1 / 11
Analogni fotoaparati na film CANON AE1 I DR
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.02.2023 15:58

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Останато

CANON AE1 so 1.8/50.......150e
objektiv za Canon FD 2.8/24 ...50E
Samsung point sut .................60e
agfa 35mm..........40e
voigllander medium format .....100e
agfa medium format 100e
nikon 18-55./50e
prsteni za Mamiya RB67......280E
Svetlomer gosen 30e
blic HAMA 40e
blic Nikon SB 24 50e
blic brayn 40eКатегорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

aleksandar gjorgjiev
Потврден огласувач
075959328
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам