1 / 8
Yamaha CRX-N560D mrezni risiver
70 €
02.02.2023 18:02

Куманово / Куманово

Kada ga prikljucim u struju na displeju pise welcome i odmah se gasi otvorio sam poklopac i video sam da nesto curio na plocu toliko sam mogao da testiram prodaje se sa originalnim daljinskim

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам