1 / 11
Se prodava namesten stan
1 €
Денес 06:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Централно

Спрат:

13 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul.1615 blok C

Se prodava stan vo blok C DZEVAHIR SKY CITY

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dragan Blazevski
Потврден огласувач
075544210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам