Практична Обука за Сметководител-книговодител
1 €
10.04.2023 01:47

Аеродром / Скопје

Категорија:

Администрација, Канцеларија

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Давам часови за Практична обука за сметководител со ССС може и со факултет со можност за вработување
Можност за отстапување на Лиценцирано Книговодствено биро со коминтенти за работа.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Оле Којдовска
Потврден огласувач
070210829
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам