1 / 11
AUDI A4 2.0 TDI 140 ks.2009 god.AVTOMATIK
9.200 €
20.03.2023 06:58

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks.2009 g.AVTOMATIK
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi.kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам