1 / 1
UPS Line-interactive 1000VA / 600W GIOTTO BORRI
7.000 МКД
31.05.2023 17:14

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

UPS Giotto - непрекинато напојување: • Line-interactive технологија, максимално оптоварување 1000VA / 600W; • лесен за читање LCD дисплеј; • Автоматско рестартирање на наизменична струја, функција за ладно стартување; • AVR стабилизатор на излезниот напон; • пренапонска заштита на модеми - влез RJ-11/45; • USB порта за комуникација и управување, софтвер Borri Power Guardian.

2 kom.za 10000.00 den.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Лице
Потврден огласувач
071267089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам