1 / 1
Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2
30 МКД
Денес 21:22

Кичево

Квадратура:

41371 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2 Имотен лист 316
Катастарска парцела број:
3538 - Дрен 767 м2
3539 - Дрен 3298 м2
3540 - Дрен 3540 м2
4099 -Суво Поле 1482 м2
4106 - Суво Поле 753 м2
4113 - Суво Поле 1230 м2
4114 - Суво Поле 1522 м2
4132 - Суво Поле 5909 м2
4133 - Суво Поле 6145 м2
4134 - Суво Поле 653 м2
4140 - Суво Поле 1317 м2
4141 - Суво Поле 3791 м2
4145 - Суво Поле 1171 м2
4146 - Суво Поле 1772 м2
4147 - Суво Поле 9314 м2
4148 - Суво Поле 1061 м2

Тел за контакт:
Боби : 075-533-211
Пеце: 076-694-872

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
076694872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам