Kupuvam, kuka, vila vikendica
20.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.04.2023 08:06

Охрид / Охрид

Квадратура:

10 m²

Број на соби:

3

Греење:

Друго

Наместена:

Делумно

Kupuvam kuka ili vikendica, okolu ohridso ezero, so normalna cena vo blizina na ezeroto
Pratete sliki ili link od oglas so ponuda na viber ili mail plakam u kesh ili na smetka po vas izbor

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Mihajlo
Потврден огласувач
076738386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам