1 / 5
Garnitura raten ,masa so 4 stolici
20.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2023 18:38

Карпош / Скопје

Garnitura od pleten Raten kupena letoska so smetka 25.000 den. ja davam za 20.000 den.Se prodava radi goleminata-moze zamena za malku pomala samo da e so ista izrabotka i kvalitet.. Masa (dimenzija 70cm X 70 cm) so 4 stolici golemi.Fiksna cena! Kontakt prvicno samo na Viber. Skopje-Centar

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

$$$
Потврден огласувач
070379379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам