1 / 1
Plac vo Zdanec so markica za gradba
1 €
22.05.2023 14:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

26273- ZDANEC-se prodava vo zdanec 1.000 m2 gol plac, so markca za gradba na stamben objekt. moznost da se kupat samo 500 m2.
cena po dogovorkontakt: 3082-515
mob: 078/404-900

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

FLOKS Agencija za nedviznosti i Drustvo za procena
Bul.M.T.Gologanov 98/1-12 (Kompleks Grand Prestiz do Alumina) Skopje
Потврден огласувач
3082-515
078/404-900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам