1 / 12
Изведба на градежни работи ( Од Темел до Клуч)
По Договор
28.03.2023 16:42

Скопје Центар / Скопје

Фирмата АМТ ви нуди изведба на секаков вид на градежни работи>
Изградба на нов објект, реновирање на објект, промена на вашите ПВЦ прозори и врати, промена на кров, фасада и уште многу други поволни работи може да ви ги изврши само фирмата АМТ

АМТ е фирма со две стекнати лиценци:
Лиценца Б ( за изведба на градби од втора категорија )
Лиценца А ( за изведба на градби од прва категорија )

Телефон за контакт: 070965396
емаил: info@amt.com.mk

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

AMT
Ул.Страшо Пинџур 11 1000 Скопје
Потврден огласувач
070965396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам