1 / 5
Se izdava plac 14.000m2
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2023 11:48

Кичево

Квадратура:

14 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se izdava za sekakov vid na biznis, sredeno e so dokumenti, del na gradezno zemjiste ostanato urbanizirano, za poveke javete se na ovaj broj 070212305

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

TIMI
Потврден огласувач
072588007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам