1 / 12
IZDAVAM NAMESTEN STAN 1KAT 60M Centar Ohrid
200 €
27.03.2023 13:06

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ul 7 mi noemvri 104 kros 4

Se izdava za podolg period NAMESTEN stan 1 kat lociran pomedju Ohridska banka i krst djamija nasproti marketot Tamaro i pekara Feniks so pogled na sopstven zaklucen parking pozadi zgradata vednas do pecatnica Letra. Stanot se sostoi od dnevna, spalna , kujna i kupatilo so hodnik.Balkonot e povrzan so posebni izlezi i od spalnata i od dnevnata.Stanot e vseliv VEDNAS...TELEFON ZA KONTAKT 070224620 Zoki

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

zoki
Потврден огласувач
070 224 620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам