1 / 3
Продавам венчаници сите по 100еур
100 €
31.05.2023 10:24

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Свадба облека

Големина:

M

Боја:

Бела

Се продава поголема количина на венчаници (Сите по 100еур ) од затворен бутик. Исто така кукли, огледала, штендери и целосна опрема од затворен бутик.
Заинтересираните ќе добијат слики од венчаниците на вибер.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Ane
Потврден огласувач
070236631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам