1 / 4
Кратки чизми од алигатор FINDIA
7.000 €
25.03.2023 18:32

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

>40

Боја:

Кафена

Потполно нови необлечени чизми FINDIA од природна кожа од алигатор. Бр.45 ЕУ mobilen 078 358 592

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

branko56
Потврден огласувач
078358592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам