1 / 3
LAN Splitter Adapter 1 to 2 Dual Female Port
400 МКД
01.06.2023 09:37

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi LAN spliter adapter 2 vo 1
Network Rj45 Cable Port Network Cable Splitter Extender Plug Adapter Connector (8 Core) Split Into Two Splitter

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
079314786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам