1 / 8
ELEKTRIK PREKU 20 MODELI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.02.2023 18:10

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SITE BATERISKI LAMPI
NAJNOVI MODELI 2021 GODINA
CENI
700
750
800
850
900
950
1000
1100
1200
1500
1600
2000
2200
2600
3600

NAJ EVTINI NA PAZROT SO GARANCIJA I

DOSTAVA SO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA
SO VASI TROSOCI ZA TRANSPORT
PROVERENO NE KUPUVAJTE KOPII

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Се продава од:

Matej
Потврден огласувач
078678755...071296091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам