1 / 2
Ekstra ceni za toneri !!!
700 МКД
Цената е фиксна
25.01.2023 12:32

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodazba na toneri , komatibilni toneri po ekstra ceni so vrven kvalitet i garancija za site tipovi printeri
Toneri novi kompatibilni HP 1010/1018/1020 Q2612 / P1005/P1006/P1102/P1102W/ M1212 ...... 700 den cena so ddv
HP 283A toner 500 denari
HP 278A/728 toner 500 denari

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
070550508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам