1 / 2
DETSKI PAPUCI GRUBIN
1.000 МКД
10.04.2022 18:18

Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Папучи

Големина:

32

Боја:

Темно сива

Prodavam novi detski papuci GRUBIN anatomski ortopedski br.32

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075410336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам