1 / 12
Radio za v kola mp3 SD kartica USB memorija tjuner pojacalo
1.300 МКД
24.09.2022 10:46

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Radio za vo kola so: SD kartica, USB i AUX dzek, tjuner, 4 izlezi za zvucnici i 4 izlezi za pojacalo. Radijata se NOVI mozat da se vidat vo Elektronik Shop nasproti bolnicata. Radijata gi ima vo poveke modeli site se so dalecinski i se od 900 denari pa nagore. Radija realno 4x50W od 1800 denari. Ima i radija so BLUETOOTH za 1200 denari.
Posetetene i na Facebook Elektronika Ozvucuvanje

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Dane
Потврден огласувач
075588339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам