1 / 10
Venecijaner,Komarnici,Komarnici,Zebra i Rolo Zavesi ........
15 €
08.07.2022 20:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER,DRVO,VARIOLAJT ROLETNI,ZEBRA ZAVESI,ROLO ZAVESI

1-VA KLASA ALFA ALUMINIUM

-VENECIJANER 16/25mm
-DRVEN VENECIJANER (po dogovor)
-ZEBRA ZAVESI
-ROLO ZAVESI
-KOMARNIK ROLO
-FIKSEN KOMARNIK

Rok na izrabotka 1-3 rabotni dena

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Се продава од:

Aromatik
Потврден огласувач
078456469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам