1 / 8
NOVI BATERISKI SIGNALNI LAMPI - FOKUS
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.11.2022 17:44

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Baterija so T-6 dioda mnogu mokna
tel za kontakt
071296091
071296091
071296091

Lampite se napraveni od izdrzliv i kvaliteten aluminium 6061
KORISTI 3 BATERII 3.7V II 8000mah
koj na povrsinata e anodiziran vo crna boja i otporni se na vlaznost i korozija.

Se koristat za nokna signalizacija, lociranje na pozicija,lov, ribolov,
kampuvanje, planinarenje, obezbeduvanje, opstanok, sportski aktivnosti i dr.

Lampite se so dimenzii dolzina 15cm. debelina 5cm. tezina 200g.

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Се продава / Можна е замена од:

damjan
Потврден огласувач
078678755 ..071296091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам