1 / 1
HARD DISKOVI ATA/IDE 10GB;12GB;20GB;30GB;40GB;60GB;80GB.....
545.545.555 €
31.10.2022 12:40

Аеродром / Скопје

Производител:

Останато

Процесор:

над 1 GHz

Xaрд диск HDD:

80 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

HARD DISKOVITE SE IDE(ATA) ZA LAPTOP-SO IGLICI-POLOVNI SE,NO ISPRAVNI.MOZE I SO MOJA INSTALACIJA.
INSTALIRANJE-300den.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

..
Потврден огласувач
........
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам