1 / 3
SERVIS '' ФИКС ИТ '' ZA SITE VIDOVI NA KOMPJUTERI I LAPTOPI
1 МКД
28.05.2023 22:49

Аеродром / Скопје

- Odrzuvanje
- Preinstalacija
- Popravanje na laptopi
- Popravanje na kompjuteri
- Spasuvanje i vrakanje na podatoci ( od izbrisan ili formatiran kompjuter, usb, memory kartica )
- Site vidovi na delovi
- SE ZA VASITE KOMPJUTERI

Odgovaram na Viber !!!


SERVISOT SE NAOGA VO '' NOVO LISICE ''
RABOTNO VREME : 10:30 - 20:00

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078400446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам