1 / 11
PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA BALANSERI I BALANSSHTANGLI
1 МКД
Цената не е фиксна
05.10.2022 10:16

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo i repariranje na sekakov vid na balanseri,balansstangli za site vidovi kamioni,prikolki avtobusi so odlicen kvalitet i prifatlivi ceni

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

GUMETAL
Потврден огласувач
070702456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам