1 / 8
prodavam placevi za vikendici i hoteli okolu berovskoto ezer
1 €
08.06.2023 14:37

Берово / Берово

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PRODAVAM PLACEVI KOI SE VLEZENI VO URBANISTICKIOT PLAN ZA BEROVSKOTO EZERO I SE SO RAZLICNI POVRSINI I ZA RAZNI NAMENI OD VIKENDICI I HOTELI SO SOODVETNI MARKICI ZA GRADBA.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

bazgo
Потврден огласувач
077749333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам