Регистрирај се на Реклама5

 

Кои предности ги има регистрирањето на Реклама5?

Можете да праќате онолку огласи колку што сакате. Напоменуваме дека еден оглас не смее двојно да се прати под една рубрика. Ако тоа се утврди при внатрешната контрола, тогаш двојниот оглас ќе биде избришан без опомена.

Брзо и лесно праќање огласи

Вашите лични податоци автоматски се врзани за Вашиот оглас. Така заштедувате многу време.

Само со еден клик го актуелизирате датумот (без промена)

На пр. сеуште не сте го продале продуктот или не сте го нашле бараното и сакате огласот да го повторите непроменет.
Оваа функција Ви овозможува Вашиот оглас да го задржи датумот на денешниот ден. Како еден оглас, којшто тукушто е пратен, така Вашиот оглас се поместува нагоре.

Деактивирање на огласите

На пр. Ако сакате огласите само привремено да ги повлечете од пребарувањето

Повторно активирање на огласите

На пр. Ако сакате деактивираните огласи повторно да ги внесете во пребарувањето

Бришење на огласите

На пр. Ако конечно немате потреба од еден деактивиран оглас

Промена на огласите

Можете да направите промена на текстот за време на прикажувањето на огласот. Можете погодно и селективно да го промените зачуваниот текст без повторно внесување на сите информации.

 

Сите Ваши огласи во една листа

Лесно ажурирање на огласите

Како можам да го избришам контото?

Во полето „корисник инфо“ на почетната страница ќе го најдете линкот „променете

Како можам да се регистрирам на Реклама5?

На почетната страница кликнете на „регистрирај се“. Таму пополнете го образецот со бараните податоци. Бидете сигурни дека сте ги пополниле сите полиња означени со * и дека сте ја активирале кутијата „ги прифаќам условите за користење“.
Постапката за регистрирање завршете ја со кликнување на „регистрирај се“.
Доколку корисничкото име што сте го внеле веќе постои, можете да го дополните, на пример, со една бројка. Имајте предвид дека во овој случај треба повторно да ја внесете лозинката и повторно да ги прифатите условите на работењето и одредбите за заштита на податоците. Напомена: Се до корисничкото име, можете да ги промените сите податоци во некој подоцнежен момент.
Сега го добивате линкот за активирање по електронска пошта. Кликнете на линкот за да го завршите Вашето регистрирање. Сега можете во секое време со Вашата електронска адреса/Вашето корисничко име и со лозинката што Вие ја избравте да се вклучите на Реклама5 и да ги праќате Вашите огласи и да управувате.

Совети за заштита на лозинката

Ве молиме забележете ги следниве мерки на претпазливост:
Чувајте ја Вашата лозинка во тајност и не ја делете со другите.
Избегнувајте употреба на истата лозинка која ја користите и за други веб страници.
Ако имате впечаток дека неовластено лице ја открило Вашата лозинка, веднаш променете ја лозинката и за тоа известете ги Reklama5.com.mk

E-пошта

Вашата е-пошта нема да биде прикажана. Наместо тоа, потенцијалниот клиент може да Ви напише преку контакт-формулар или во детален случај преку е-пошта.

Не добив потврдна е-пошта

Многумина е-mail добавувачи ги сортираат рекламните мејлови, таканаречените СПАМ-мејлови, автоматски како непотребни од Вашето сандаче. Често и мејловите, кои се пратени за нашите формулари, од добавувачите се изфилтрирани како СПАМ. Под точката на менито „Моите огласи“->„Управување на огласите“ можете е-поштата повторно да ја побарате. Како пријавен член можете да праќате огласи директно преку веб страната, потврда преку е-пошта отпаѓа.

Колку чини еден оглас?

Огласувањето на Реклама5 е бесплатно, но поради безбедносни причини Верификацијата на профилот е задолжителна. Цената на верификација е 98 ден + ддв (116 ден.) за 1 година ( 12 месеци, од денот на уплатата ). Откако ќе го верифицирате, *можете 1 година бесплатно да внесувате огласи и исто така бесплатно да ги менувате вашите огласи. Вкупно можете да управувате до 100 огласи на годишно ниво. Обновување на огласи дополнително се наплатува.

 

Вашето Име
Вашиот Е-Маил
Предмет
Вашиот Телефон
Текст на пораката
Внесете го точниот резултат
Испрати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам