GORGI


BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO***210KW-...

По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

RENAULT MEGANE 1.5DCI 2010GODINA***EURO 5***

RENAULT MEGANE 1.5DCI 2010 GODINA***EURO 5***78KW-107KS -KLIMATRO...

5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

FIAT GRANDE PUNTO 1.3JTD*** AVTOMATIK-TIPTRONIK***

FIAT GRANDE PUNTO 1.3JTD*** AVTOMATIK-TIPTRONIK***66KW-90KW 2008 GODI...

4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

MERCEDES BENZ C200 CDI ***BLUETEK***AVANTGARDE***EURO 6***

MERCEDES BENZ C200 CDI ***V 205*** ***BLUETEK***AVANTGARDE***EURO 6**...

По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

MITSUBISHI COLT BENZIN 2009 GOD ***EURO4***

MITSUBISHI COLT 1.1 BENZIN**55KW-75KS** 2009 GOD ***EURO4*** -KLIM...

3.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

AUDI A4 1.9 TDI **85KW-116KS***NOVO VOZILO!!!!

AUDI A4 1.9 TDI **85KW-116KS***NOVO VOZILO!!! 2005 GODINA -KLIMAT...

6.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

SKODA OKTAVIA 1.9 TDI*** 77KW- 105KS***

SKODA OKTAVIJA 1.9 TDI** 77KW- 105KS***VISOKO NIVO NA OPREMA*** 2006...

4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

RENAULT LAGUNA 1.5 DCI***81KW-110KS***

RENAULT LAGUNA 1.5 DCI***81KW-110KS*** 2008 GODINA -KLIMATRONIK(...

5.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

PEUGEOT 308 1.6 HDI ***80KW-109KS***

PEUGEOT 308 1.6 HDI ***80KW-109KS***2008 GODINA -KLIMA -TEMPOMAT ...

4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO 4 *** 2007 GODINA - KLIMA(...

4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI***2009GOD***REGISTRIRAN***

CITROEN C3 PICASSO 1.6 DI***2009GOD***REGISTRIRAN DO 24.09.2022*** I ...

4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS***EURO 5**

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS - EURO 5 - PANO...

11.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

LIFT ZA KAMION PALFINGER

LIFT ZA KAMION ***PALFINGER **** ---MKSIMALNA NOSIVOST1500 KG-----...

По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

GORGI

Телефон: 070207721

Град: Битола

Веб страна: WWW.AN-GO-SPED.COM.MK

AN-GO-SPED AVTO PLAC AN-GO SPED Uvoz i prodazba na polovni avtomobili od stranstvo.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
GORGI

AVTO PLAC AN-GO SPED
7000

Битола
WWW.AN-GO-SPED.COM.MK

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=314

070207721

WWW.AN-GO-SPED.COM.MK

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам