ВАЛЕНТИН


GUMI GOODIYEAR 455/40, R22.5

Se prodavaat dve GUMI GOODIYEAR 455/40, R22.5 , Odlicna sostojba . z...

По Договор
или предлог цена
Битола

Приколки

SAF OSOVINI

Se prodavaat dve saf osovini vo odlicna sostojba . za poveke samo na...

По Договор
или предлог цена
Битола

Приколки

SEPI ZA SAF OSOVINI

Se prodavaat sepi za saf osovini site rabotat perfektno . za poveke ...

По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Приколки

СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...

970 €
или предлог цена

ВАЛЕНТИН

Телефон: 070-817-597

Адреса: Ул.Бистра 78а.

Град: Битола

Веб страна: 7000

Facebook страна: https://www.facebook.com/valentinvale.anastasovski

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
ВАЛЕНТИН

Ул.Бистра 78а.
7000

Битола
7000

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=358764

070-817-597

7000

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам