Aluminiumski Bandazi


Aluminiumski bandazi 5x112-16ki AUDI SEAT Leon VW Golf Pasat

Bandazite odgovaraat za: - VW Passat, Golf 5, Golf 6, Sharan, Touran...

250 €
или предлог цена

Rezervni Bandazi za Mercedes, VW, Audi, Ford, BMW, Peugeot..

- 4x100-15ka...2000 den. so guma - Ford - 15ka...50€ tenka guma - O...

По Договор
или предлог цена

Celicni Bandazi 16ki za Mercedes so gumi 205/55/16

- Bandazite i gumite se vo ekstra sostojba - Gumite se 205/55/16 Wi...

Celicni Bandazi za poveke vozila 14ki 15ki 16ki VW Audi Seat

Bandazi i dimrnzii za slednite vidovi vozila: - 5x100-14ki...4000 de...

По Договор
или предлог цена

Aluminiumski bandazi 16ki orginal za MERCEDES

Bandazite se orginal Mercedes izvadeni od C klasa

8.500 МКД
или предлог цена

Celicni bandazi 5x100-14ki so gumi za Polo Fox Ibiza Fabia..

Bandazite se so gumi 185/60/14 Odgovaraat za: - VW Polo, Fox, Golf ...

Celicni bandazi 16ki za kombe VW T5 Multivan

- Bandazite odgovaraat za kombinja VW T5 Multivan, Caravelle... - Ba...

По Договор
или предлог цена

Celicni bandazi 15ki za Mercedes

Bandazi za Mercedes novi, polovni. Moze po edno parce

80 €
или предлог цена

Letni Gumi 14ka 15ka 16ka 17ka raspar po edna guma

- 175/70/14 CONTIENTAL...1000 den. - 155/65/14 PIRELLI...10€ - 165...

По Договор
или предлог цена

Celicni Bandazi 5x112-15ki i 16ki Audi, Passat, Golf, Seat..

Bandazite odgovaraat za: - VW Passat, Golf 5, Golf 6, Sharan, Touran...

ZIMSKI GUMI 14ki 15ki 16ki 17ki po EDNO parce poveke dimenzi

Gumite se po edno parce (raspar) Slednite dimenzii: - 175/80/14.......

По Договор
или предлог цена

Aluminiumski bandazi 5x100-15ki Golf 4, Audi A3, Ibiza,Polo

Bandazite odgovaraa za: - Golf 4, Bora, Beetle, Polo... - Skoda Oct...

По Договор
или предлог цена

Celicni Bandazi 16ki orginal za Audi A4-B8 Made in Germany

Bandazite se orginal Audi so zig. Made in Germany. Odgovarat za: - ...

Aluminiumski Bandazi 5x112-17ki Audi, Passat, Golf, Seat...

Bandazite odgovaraat na: - Audi A4, A6, A8, (A3-nad 2003g.) - Passa...

LETNI GUMI 14ki, 15ki, 16ki, 17ki, 18ki razlicni dimenzii

Dimenzii koi gi ima: - 225/55/16 ACCEIERA...1500 den. 2 gumi - 215/...

По Договор
или предлог цена

ZIMSKI GUMI 13ki 14ki 15ki 16ki 17ki poveke razlicni dimenzi

- 175/55/15 CONTINENTAL...2000 den. 2 gumi - 185/55/16 CONTINENTAL.....

По Договор
или предлог цена

Skari/ Gril na kjumur so vrven kvalitet za vo dvor i gradina

Skari na kjumur idealni za vo vasiot dvor, gradina ili piknik. Dosta...

По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Градина / Скара и Грил

Aluminiumski bandazi 5x112 so gumi za Audi VW Seat Skoda

Bandazite se Made in Austria colovni Gumite se MICHELIN 225-650-460 ...

NOVI letni gumi 14ki, 15ki, 16ki, RIKEN PETLAS CONTINENTAL

Gumite se letni. Izvadeni se od rezerva i ne se koristeni voopsto. Sa...

По Договор
или предлог цена

Aluminiumski Bandazi

Телефон: 077859310

Град: Кочани

Facebook страна: https://www.facebook.com/Bandazi-i-Gumi-Kocani-358628414302976/

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Aluminiumski Bandazi


Кочани

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=666664

077859310

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам