Best Auto


Volkswagen Golf plus, 2010 godina

Volkswagen Golf 6 plus 2010 godina 77kw/105ks * Highline nivo n...

7.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.850 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Seat Altea 1.2 TSI, 2014 god.

Seat Altea 1.2 TSI 77kw/105ks 2014 godina Seat Altea so FULl opr...

6.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.300 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Ford Transit 2.2 TDCi, 2009 god

Ford Transit 2.2 TDCi 2009 godina 150.000 km so Garancija !!! Klim...

7.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
7.950 €
Карпош / Скопје

Комбиња

Ford Transit 2.2 TDCi, Klima, 2013 god

Ford Transit 2.2 TdCi 2013 godina * Klima * Servisirano * 240.0...

10.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
10.900 €
Карпош / Скопје

Комбиња

Volkswagen GOLF 1.6 TDI 105ks, 2014 god.

Volkswagen Golf 1.6 TDI 105 ks 2014 godina * Voziloto e vo odlicna s...

10.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Cotroen C3 1.6 HDi, 92ks, 2011 god

Citroen C3 1.6 HDI 68kw/92ks 2011 godina * TOP sostojba !! * Ga...

5.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Corsa 1.3 CDTi, 2011 godina

Opel Corsa 1.3 CDTi 55kw/75ks 2011 godina * VOziloto e vo TOP so...

4.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.200 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Citroen DS3 1.6 HDi 92ks, 2011 godina

Citroen DS3 1.6 HDI 92 ks 2011 godina * Voziloto e so full oprema...

5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.950 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Golf 1.6 TDI 105ks, 2009

Vw Golf 1.6 TDI 77kw/105ks 2009 godina * Highline nivo na oprema...

7.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Astra GTC 1.7 CDTi, 2009 god

Opel Astra GTC 1.7 CDTi 110 ks 2009 godina Klima, servo, kozen v...

3.750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.999 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Ford Focus 1.6 TdCI, 2009 god.

Ford Focus 1.6 TDCI 66kw/90ks 2009 * Fordot e vo odlicna sostojb...

4.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.950 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Corsa 1.3 CDTi, 2009 godina

Opel Corsa 1.3 CDTi 2009 godina * Voziloto e vo solidna sostojba,...

4.200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Sooda Praktik 1.2 TDI, Klima, 2015 god

Skoda Praktik 1.2 TDI 75ks * Klima * Servo * Servisna kniska 🛑 Cen...

6.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Ford Focus 1.6 TDCi, TITANIUM, 2011 god

Ford Focus 1.6 TDCi 116 ks 2011 godina * Voziloto e vo odlicna sosto...

6.950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Skoda Yeti 2.0 TDI, 4x4, 2015 godina

Skoda Yeti 2.0 TDI 2015 godina 4x4 pogon na site trkala !!! VoZi...

11.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
12.300 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Mercedes-Benz A180CDI, Automatik, 2008 god

Mercedes Benz A klasa 180 CDI 109 ks 2008 godina * Elegance nivo na...

5.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Polo Cross 1.6 TDI, DSG-Automatik

Volkswagen Polo Cross 1.6 TDI 90ks 2013 godina * Highline nivo n...

10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.999 €
Карпош / Скопје

Автомобили

BMW X1 2.0 Dizel, 150ks, 2016 god

BMW X1 2.0 dizel 110kw/150ks 2016 godina na proizvodstvo * Full ...

22.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
22.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A4 2.0 TDI 150ks, 2017 godina

Audi A4 2.0 TDI 110kw/150ks 2017 godina * Audito e vo TOP sostojba ...

21.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Passat 2.0 TDI 150ks, DSG, Highline

Volkswagen Passat 2.0 TDI 150ks -Highline nivo na oprema -DSG Aut...

16.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A4 Avant, 2.0 TDI, 2017

Audi A4 Avant 2.0 TDi 120 ks 2017 godina * Voziloto e vo TOP sostojb...

16.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Mercedes-Benz C klasa, Avantgarde, 2011 god

Mercedes Benz C klasa C 180 CDi 120 ks 2011 godina * Voziloto e ...

9.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.900 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Peugeot 308 1.6 HDi, 2011 god.

Peugeot 308 1.6 HDi 110 ks 2011 godina * Voziloto e vo TOP soatojba,...

6.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A3 1.6 TDI 105 ks, 2009 godina

Audi A3 1.6 TDI 77kw/105ks 2009 godina * Vozilot e vo TOP sosto...

7.250 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.650 €
Карпош / Скопје

Автомобили

KIA Ceed 1.6 CRDi 136ks, 2016 god

KIA Ceed 1.6 CRDi 1.6 CRDi 100kw/136ks 2016 godina * Voziloto e...

9.950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Mercedes Benz Vito 111 CDI, Long !!!

Mercedes Benz Vito Long verzija 111 CDI Klima Tovarno+5 mesta z...

7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.950 €
Карпош / Скопје

Комбиња

Opel Meriva 1.3 CDTi, Cosmo, 2012 godina

Opel Meriva 1.3 CDTi, 95 ks 2012 godina * Cosmo paket Best Aut...

5.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.950 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Skoda Yeti 1.6 TDI, Automati, 2014 god.

Skoda Yeti 1.6 TDI 77kw/105ks 2014 godina na proizvodstvo * Aut...

13.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Nisaan X-trail 2.0 dCi, 4x4, Automatik

Nissan X-trail 2.0 dCi 4x4 Automatik 2007 godina *Voziloto e co...

6.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Bmw 530 XD, 2007, FULL !!

Bmw serija 5 530 XD, 235 ks 2007 godina * Voziloto e vo odlicna ...

8.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.650 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Best Auto

Телефон: 070229000

Адреса: Kacanicki Pat bb, Vizbegovo

Град: Карпош

Веб страна: www.bestauto.mk

Facebook страна: bestautomk

Instagram страна: bestautomk

NAJDOBROTO ZA VAS ! Prodazba i otkup na polovni motorni vozila ! Zamena na vozila ! Rabotno vreme: PON-SAB 09:00-18:00 NED 10:00-16:00

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Best Auto

Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
1000

Карпош
www.bestauto.mk

www.reklama5.mk/bestauto

070229000

www.bestauto.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам