Цела Македонија
                   
537 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SMARTWATCH XS8 PRO Ultra

Se prodavaat novi smartwatch casovnici Po odlicna cena 999den


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:20Redmi watch 2lite

Se prodava smart casovnik kupen od A1 nov ne koristen so godina garan...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:16  НОВ ОГЛАС

Apple Watch 7 Midnight 45mm Full Pack

Super socuvan Apple Watch 7 Midnight 45mm Casovnikot e kupen od iSty...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 13:10Паметен часовник-Smart watch

Паметен часовник


2.990 МКД
или предлог цена
Денес 12:54PRODAVAM APPLE WATCH SERIES 5 44MM

Saatot e vo odlicna sostojba socuvan se raboti bez problem 44mm Drzi...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:59Amazfit GTR2e

Prodavam smartwatch amazfit gtr2e. Nov e 8000 den. Ima uste 10 meseci...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 11:44Kako Nov! Apple Watch Ultra 49mm Titanium white so Garancija

Posetete ja nasata Online Prodavnica 👇 🌎 www.mobilnitelefoniskopje...


699 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 11:10Huawei SmartWatch GT3 PRO TITANIUM

Се продава нов Huawei SmartWatch GT3 PRO 46mm TITANIUM во целосно пак...


19.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.000 МКД
Денес 11:10Xiaomi S1 Active kako NOV

Prodavam Xiaomi S1 Active smartwatch, seuste pod garancija, mnogu mal...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:00Garmin Forerunner 735 XT

Kompletno ispraven i zacuvan So kabel za polnenje Cena 200 eur


11.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:40Откуп на Apple Watch iCloud

Вршиме откуп на Apple Watch iCloud. Понудете во порака.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 09:13*** APPLE WATCH 7 *** iButik mk

Watch 7 (45mm, black, koristen) =349€ Watch 7 (41mm,, blue, nov bez ...


339 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 09:12*** Аpple Watch 6 40/44mm *** iButik mk - 077908080

Apple Watch 6 44mm - 299EUR Apple Watch 6 40mm - 279EUR SOCUVAN...


279 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 09:11*** SAMSUNG GALAXY WATCH 4 *** iButik.mk

Samsung Galaxy Watch 4 НОВ - 179еур iButik.mk - 077 90 80 80


179 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 09:11Samsung Galaxy Watch 3

Se prodava mnogu malku koristen i maksimalno socuvan.


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:40Polnac za Garmin adapter Type-C

Adapter za polnenje Garmin casovnik Prakticen , se priklucuva direkt...


700 МКД
или предлог цена
Денес 07:55Baterija za Garmin Fenix 5S/5

Baterija za Garmin Fenix 5S/5 361-00096-00 Lithium Polymer 3.7V


1.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.900 МКД
Денес 07:55Baterija za Garmin 5/5S

Lithium Polymer 3.7V Original baterija za Garmin Fenix5/5S


1.700 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.900 МКД
Денес 07:55Apple Iwatch 7 45mm nov

Se prodava nov Apple Iwatch series 7 45MM Midnight Aluminium Case Mid...


24.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:06  НОВ ОГЛАС

Garmin venu 2

Garmin venu 2. 45mm. Upotrebuvan od start so zastitno staklo, bez t...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:26Samsung watch active 2

Se prodava Samsung galaxy watch active 2 44mm. Casovnikot e vo odlicn...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 22:17Prodavam myki detski casovnik

Prodavam myki casovnik moze da se zboruva vnatre ima sim karticka kak...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 22:08Amazfit Stratos 3

Amazfit Stratos 3 1.34" Full Round Transflective Display | 14-day Ul...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 21:23Xiaomi Smart Watch

Se prodava smart saat kako nov so mnogu opcii


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 19:43  НОВ ОГЛАС

Smart watch smartwatch dt3 pro

Prodavam smart watch, kompleten so kutija. Ima zastitna folija na sta...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 17:17Huawei GT3 Smart watch-Nov

Prodavam nov Huawei GT3.


11.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
12.700 МКД
Вчера 16:35Samsung Galaxy Watch Active2

Nov neotpakuvan Galaxy Watch2 44mm, kupen od Telekom. Mozhna zamena...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:38Prodavam Apple Watch 7 45mm

Prodavam Apple Watch 7 45mm midnight blue kako nov full pack, bez nik...


400 €
или предлог цена
Вчера 15:36Garmin fenix 6X Pro Sapphire

Одлично зачуван, без никакви проблеми или гребаници. https://garmi...


23.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:28Samsung Galaxy Watch 4/44mm-NOV NEOTVOREN

Casovnikot e kupen vo Telekom i voopsto ne e otvoran i koristen BR...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:25Apple 8 watch 45mm IStyle ekstra cena !!!

Se prodava smart watch Apple 8 generation 45 mm kupen od IStyle koris...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:25  НОВ ОГЛАС

Se prodava huawei GT3 pro full titanium kako nov full pak

Se prodava huawei GT3 pro full titanium kako nov full pak Mozna zamen...


300 €
или предлог цена
Вчера 14:13SAMSUNG GALAXY WATCH 4 ROSE GOLD

Se prodava SAMSUNG GALAXY WATCH 4 ROSE GOLD, mnogu malce koristen, ku...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 13:52Nubia watch

Nubia Watch Smartwach koristen 1 mesec.


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 11:30MEAN IT M5+ (SIM и BLUETOOTH повици)

се продава нов часовник MEAN IT M5+, купен на 10.03.2023 година од Ан...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 09:13Apple WATcH NIKE+ series 4 - 44mm

Apple WATcH NIKE+ series 4 - 44mm Cena: 200€


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Вчера 01:06Huawei Band 6

-Meri puls -Meri SPO2 -Meri cekori -Spienje -Nivo na stres na org...


2.000 МКД
или предлог цена
26 мар 20:33Mibro fit

-Prodavam Nov Smartwatch Mibro fit A1(Xiaomi) -Donesen od stranstvo ...


3.500 МКД
или предлог цена
26 мар 20:33X7 Smart Watch

Паметниот часовник X7 е уред што може да се носи што обезбедува разли...


1.390 МКД
или предлог цена
26 мар 17:10smart watch DZ09

Prodavam nov casovnik telefon marka DZ09,raboti so sopstvena sim kart...


1.000 МКД
или предлог цена
26 мар 16:47Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам