Цела Македонија
                   
568 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Gradežno skele

Gradežno skele , žabici nastavci talpi


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 12:05MESALICA ZA BETON 500den OD DEN PRILEP

SE IZNAJMUVA MESALICA ZA BETON 500 DEN OD DEN ZA POVEJKE DENOVI P...


500 МКД
или предлог цена
Денес 09:55Izdavam digalka i mesalka za beton

Izdavam digalka vrabec so nosivost do 500 kg i mesalka za beton. Diga...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Опрема за градежништво

Денес 07:37ISKOP I POSTAVUVANJE NA BETOSNKI SHATI

ISKOP I POSTAVUVANJE NA BETOSNKI SAHTI ZA (VODOMER)ODOVOD DOVOD OPTIK...


111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 20:10hilta bohalsta hamer 2200w

nova hilta hamer ,komplet vo kuferce so silo I drugi dodatoci....2200...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:49ПРОДАВАМ ТРИ ОЛУЦИ од 6 метра

ТРИ НОВИ ОЛУЦИ од 6 метра должина, по мал формат 6х8 цм, двата имаа...


130 МКД
или предлог цена
Вчера 14:28IZNAJMUVAM MESALKA ZA BETON ( betonska mesalica)

Se iznajmuva betonska mesalka vo okolinata na Skopje, sami ja zimate ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 13:20VENTILATORI,ASPIRATORI,VENTILACIJA

VENTILATOR


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 13:05Digitalen nivelir Geo-Max ZDL 700

Нов дигитален нивелир GEOMAX ZDL 700, со точност 0,7 мм на км двоен о...


1.550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 11:27Komplet prizma TK 11 South, Topcon, Sokkia konstanta 0

Призма со држач и таргет TK 11, со константа 0(нула) и транспортна то...


128 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 11:27Rotiracki laser FL 300HV-G EasyGRADE geo-FENNEL

Наједноставен ротирачки ласер со наклон Многу корисници сметаат де...


1.492 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 11:26Комплет Нивелир N 32 Geo-Fennel Germany

Комплетот содржи: - Нивелир geo-FENNEL N 32 - алуминиумски ногари ...


375 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 11:26Ротирачки ласер FL 105H geo-FENNEL

FL 105H Најновата генерација на хоризонтални ласери. Нов концепт на...


935 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

Вчера 11:26Klapni ventili pnevmatski i elektro

Novi


1 €
или предлог цена
Вчера 09:39Burgii za hilti бургии за хилти vidija

Големи до ф 35 мм квалитетни нови бургии за хилти со шестаголен прихв...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38Agregat honda em 500

Prenoslof agregat za kampuvane i ribolof trosi 1,8 za 8 casa cetiri t...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:07GRADEZEN KOMPRESOR BroomWade CA1 - S ENGLAND

GRADEZEN KOMPRESOR VO ODLICNA SOSTOJBA KUPEN OD POLJOPRIVEDNA ZADRUGA...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.650 €
Вчера 07:19PRODAVAM ALUMINIUMSKI PROFILI -CEVKI SO DOLZINA OD 6M

Prodavam aluminiumski profili-cevki so dolzina od 6 metri,gi imam sit...


1 МКД
или предлог цена
21 мар 23:40RESETKI SLIVNICI

RAZNI RESETKI ZA KANALI FARBARI KONZRVNI FAB SKALI PLATFORMI I DRUGI ...


1 €
или предлог цена
21 мар 19:41KOMPRESOR I AGREGAT

Se prodava kompresor MNOGU DOBAR 22kw zavojen i klipen 500 L


1 €
или предлог цена
21 мар 19:41Bosch bormasina torna hilti

Vo super sostojba Dostapen samo na viber


650 €
или предлог цена
21 мар 18:40Metalica VP-5 masina za betonski blokovi

Se prodava ispravna vo rabotna sostojba proba vo bilo koe vreme kalap...


1 €
или предлог цена
21 мар 16:55Nivelir NEDO F28 made in Germany

nivelirot e koristen max. 10 pati , se prodava bidejki ne se koristi.


200 €
или предлог цена
21 мар 11:14Izdavam Aluminiumsko skele

Izdavam aluminiumsko skele ( edno pole) Skeleto e visoko 2.5m I moz...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 06:27Fiberglas nivelmanska letva

Нова фиберглас телескопска нивелманска летва со долзина 5 метри , пог...


145 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

20 мар 21:49Disto

Голем избор на нови ласерски должиномери од програмата на geo-FENNEL ...


5.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

20 мар 21:48Leica Disto X4

Leica DISTO X4 е дизајниран работа во светли услови и на отворено. Ч...


510 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

20 мар 21:48Nivelmanska papuca

Се продаваат: -Нивелманска папуча 3 кгр марка SurvGeo ..2900.00 дена...


2.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

20 мар 21:48Laser

Laserot ne e mnogu koristen I bojata shto svete linijata e crvena


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
20 мар 16:19Mesalka za beton,kako NOVA

Se prodava mesalaka za beton,zacuvana kako nova malku koristena.LIV S...


16.900 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
18.500 МКД
20 мар 10:34Mesalka za beton LIV

Mesalkata e odlicno socuvana i mnogu malku koristena.


15.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Опрема за градежништво

20 мар 09:07Ammann vibro ploca

Se prodava vibro ploca Ammann dizel Hatz motor, 2004 godina na proizv...


18 €
или предлог цена
20 мар 09:06Se iznajmuva telehender viljushklar

Se iznajmuva telehender so visina na krevanje do 13 m


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

20 мар 07:31Platforma digalka zaba

Se iznajmuva elektricna platforma za rabota na visina rabotna visina...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
50 МКД
Кисела Вода / Скопје

Опрема за градежништво

20 мар 07:31Oplati

Izdavam zolta oplata dolga 2.5 m1 sirina 0 .50 za zidovi i stolbovi ...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Опрема за градежништво

20 мар 00:47OTKUP NA POTPORI PODUPIRACI PUNTI ZA SALOVJNE

Dajte ponuda na viber 071222007


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Опрема за градежништво

19 мар 18:29OTKUPUVAM PODUPIRACI DAJTE PONUDA

1000


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Опрема за градежништво

19 мар 18:29DIGITALEN VLAGOMER ZA DRVENESTI MATERIJALI,DRVO,KARTON,BETON

DIGITALEN VLAGOMER HUGO GERMANSKI SO DVE UBODNI - KONTAKTNI SONDI ( I...


2.500 МКД
или предлог цена
19 мар 16:11Einhell Bormasina 14.4 v

Einhell Bormasina 14.4 v so kutija polnac i 2 baterii vo odlicna sost...


1.200 МКД
или предлог цена
19 мар 12:24Vibro Zaba Wacker BS 500

Продавам половен Wacker BS 500 во добра состојба.


600 €
или предлог цена
19 мар 12:22Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам