Цела Македонија
                           
2230 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава или изнајмува деловен простор

Се продава или изнајмува деловен простор на атрактивна локација на тр...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

14 јун 15:11Промовирано

prodavam dukan na najfrekventnata ulica

prodavam dukan na najfrekventnata ulica na bitpazar kaj 26 juli zo...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

SE PRODAVA DUKJAN VO KAPISTEC

Se prodava 256m² dukjan vo kapistec 077 469 666


1.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Se izdava dukjan 25m2 vo Karpos 4 Tc Antiko

Se izdava dukjan 25m2 vo Karpos 4 Tc Antiko na prizemje. Dukjanot ima...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 14:36Во Кичево се продава дуќан на ул."Охридска"

Се продава дуќан на ул "Охридска", кај казанџиите, приземје 19м2 и по...


30.000 €
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Денес 14:32Komplet opremena piljara za ovosje i zelencuk

Се издава комплетно опремена пиљара по највисоки стандарди. ЛОКАЦИЈА...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 14:08Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Денес 13:05Dućan bo Avtobuska stanica Skopje

Deloven prostor vo Avtobuska stanica Skopje na 1kat, 070726966 Vibe...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Se izdava deloven prostor (dukjan) vo strog centar

Се издава ексклузивен деловен простор наспроти Градска болница(зелен ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00prodavam dukan na najfrekventnata ulica

prodavam dukan na najfrekventnata ulica na bitpazar kaj 26 juli zo...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00SE PRODAVA DUKJAN VO KAPISTEC

Se prodava 256m² dukjan vo kapistec 077 469 666


1.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Се издава дуќан во Кисела Вода

Дуќанот се наоѓа позади кулите Расадник


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 13:00СЕ ИЗДАВА ДУЌАН КАРШИ ГИМНАЗИЈА СО ТЕРАСА

Се издава дуќан 43 м2 во зграда и 50 м2 времен објект и тераса пред о...


500 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 13:00ИТНО - дуќан во ГТЦ по цена 870 €/м2

Се продава дуќан од 61м2 во ГТЦ -строг центар на Скопје- по цена од 8...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:54Dukan vo aerodrom

Se izdava dukan vo Aerodrom Jane Sandanski br.50 vo vojna zgrada priz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 12:52Dukjan vo Strumica 26m2

Cena po dogovor Info na 070 77 22 56


20 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Денес 12:48IZDAVAM DUKAN VO CENTAR

Izdavam dukan vo Porta Bunjakovec kaj Grcka ambasada. Se naogja vo pr...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 12:48Se izdava deloven prostor na prekrasna lokacija

Se izdava deloven prostor/dukan na prekrasna lokacija na ul. Marsal T...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 12:35ДУЌАН

Дуќанот се наоѓа во централно градско подрачје, накарши ОУ Гоце Делче...


4 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:05Se Izdava prazen prostor

Se izdava prazen prostor od 30m2 pogoden za kancelarija,salon,butik i...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 12:02Se iznajmuva deloven prostor vo Struga

Se iznajmuva deloven prostor vo Struga na kat od 22m2 nad posta Strug...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Денес 11:24BITOLA,CENTAR, LUKSUZNI KANCELARII

Kancelarii na sprat, 75m2 50metri od SHIROK SOKAK, nasproti KATASTAR...


150 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
175 €
Битола

Дуќани

Денес 11:22IZDAMAM! DUKAN 24m2+16m2=130e

Izdavam!Dukan 24m2+16m2 podrum.Vo blizina na IST GEJT MOL


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 11:08SE IZDAVA DUKAN KAJ GLOBAL

SE IZDAVA DUKAN SPROTI GLOBAL. POTOCNO SPROTI MESARNICA LEBED.


350 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Денес 11:04  НОВ ОГЛАС

DUKAN NA GLAVNA ULICA VO GJORCE PETROV 2

se iznajmuva deloven prostor na atraktivna lokacija Prizemje 90m2 P...


980 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Денес 10:56Dukan vo TC Bunjakovec

Se prodava ili izdava deloven prostor vo TC Bunjakovec. Delovniot obj...


13 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 10:49Продавам дуќан

Продавам дуќан од 60 м2 со дополнителни 15 м2 магацински простор. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 10:49SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR DUKJAN VO NASELBA MADZARI

Se izdava deloven prostor dukjan vo nas.Madzari na ul. Blagoja Stefko...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Денес 10:42Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на супер локација во градот на улица 7 Сеп...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 09:47Se izdava ducan

Se izdava - prodava dukan - deloven prostor 45m2 vo osnova, podrum28m...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Денес 09:47Деловен простор, локал карши Веро 2 во Тафталиџе

Се издава атрактивен деловен простор со квадратура од 16 м2, на ул. „...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 09:35Дуќан!!!

Се издава дуќан ,нова градба во строг центар веднаш зад новиот Тине...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 09:10Se prodava dukan

Se prodava deloven prostor(dukan) vo naselba Gorce Petrov na ul.Gor...


22.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Денес 09:03ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ДУЌАН АМСМ LOKAL AFARIST AMSM TETOVO

СЕ ИЗДАВА ПОД КИРИЈА ДУЌАН КАРШИ АМСМ ВО ТЕТОВО JEPET ME QERA LOKA...


400 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Денес 08:45Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:36Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:33SE PRODAVA DUKAN OD 50M2 STO METRI NAD MARKE TINEX

-SE PRODAVA DUKAN OD 50M2,STO METRI NAD TINEX MARKET. -DUKANOT E REN...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:07Se izdrava dukan vo Volkovo 135m2

Se izdrava dukan vo Volkovo na ekstra dobra prometna lokacija, do Dra...


11.111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Денес 07:58Се продава дел.простор 61м2со12м2 визба над болница

Се продава, деловен простор од 61м2 и 12м2 визба. Се наоѓа над болниц...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 01:33Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 01:07Se izdava dukan!

Delovniot prostor se naoga vo Kicevo,kukata na Ra-Ra vednas do intern...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

Вчера 23:38Се издава дуќан во центарот на Прилеп

Дуќанот се наоѓа на главна улица наспроти СЕТЕК маркет со два влеза и...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 23:37Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам