Цела Македонија
                   
1493 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KYMCO AGILITY RS 2T 2018

Се продава KYMCO AGILITY RS 50 2T 2018 година од прв сопственик, со и...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 13:13НОВ ОГЛАС
Промовирано

SYM FIDDLE 4 2021 година

Се продава SYM FIDDLE 4 2021 година од прв сопственик, со направен се...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 13:15НОВ ОГЛАС
Промовирано

Peugeot speedfight 3 Rs Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Uvezena od svajcarija plateni davacki komplet do registra...


1.499 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мопеди (под 50 cc)

29 сеп 21:56Промовирано

Se prodava Aprilia Sr 50 2017 fabrika 3200km

Se prodava Aprilia Sr 50 2017 so samo 3200km standart nikogas ne otv...


2.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.500 €
Денес 02:23aprilia sx50cc 2016

prodavam aprilia sx50cc 2016 god 2T so 6400km vo besprekorna sostojba...


1.850 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
2.250 €
Денес 00:16Keeway Flash 50cc 2009

Keeway flash 50cc 2taktna registrirana Ne e udirana Nema lepeni pl...


450 €
или предлог цена
Вчера 23:31SYM FIDDLE

SE PRODAVA SYM FIDDLE 3 50cm REGISTRIRAN. MOTORCETO E VO FABRICNA ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 22:54TRANSPORT NA SKUTERI,MOTORCIKLI,VESPI.

Transport na site vidovi motorcikli i skuteri. Bezbedno i pofesionaln...


5 €
или предлог цена
Вчера 22:25Aprilia SR50

Se prodava Aprilia SR50 Skuterot e vo Super sostojba Funkcionira perf...


1.200 €
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 22:24Aprilia SR50 ( 2015 Godina )

Se prodava Aprilia SR50 Skuterot e vo super sostojba. Funkcionira per...


1.200 €
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 22:24Aprilia SR50 ( 2013 Godina )

Se prodava Aprilia SR50 Skuterot e vo perfektna sostojba. Funkcionira...


1.200 €
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 22:24Aprilia SR50 ( 2014 Godina )

Se prodava Aprilia SR50 Skuterot e vo perfektna sostojba Funkcionira ...


1.100 €
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 22:24Piaggio Vespa Sprint 50cc

Prodavam piaggio vespa sprint 50cc 4T, 2015 godina.


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 21:22Kymco Agility 50F 4T.2018god.

Фиксна цена 1400евра. Купено од салон од Кимко. Четворотактно е мот...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 20:59KYMCO Super 8

Продавам скутер KYMCO Super 8 , 2010 год , поминати 20.000км. Во одли...


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 20:44SE PRODAVA HONDA X8RS 2002G

Motor honda. Pali vozi


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 19:38PEGEUT ENDURO

Se prodava Pegeut motor 50 kub malce vozen registriran pali vozi kroo...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:18APRILIA SR 50

Se prodava APRILIA SR50 2016 god vo sobrajkajna 2018 god kupena od...


2.550 €
или предлог цена
Вчера 18:35Hamachi Eivisso 50

Hamachi Eivisso 50cc 2t, 2015 godina, registrirana I osigurana. Grad...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

MALAGUTY FIFTY

Motorot e uvezen od italija 80 cc Odlicna sostojba Registriran na ...


599 €
или предлог цена
Вчера 17:57PRODAVA SE YAMAHA TZR 50

YAMAHA TZR 50 2013GOD 28K KM POVISE INFO TEL 078286360 078286360...


1.400 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 17:422-KOMADA HAMACHI REPLIKA aprilia 50k. 2t. KUPENI 2020g.

CENA...980e...ZA 1 - MOTOR........socuvani 2 - KOMADA.....HAMACHI REP...


980 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 17:36  НОВ ОГЛАС

Aprilia Mojito 50cc 2003g vespa

Se prodava vespa Aprilia Mojito 50cc 2003g Odlicna sostojba, ne e pa...


900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 17:24  НОВ ОГЛАС

APRILIA SR 50 2020G SO 1000KM

Aprilia SR 50 , 2020g proizvedena kupena vo April/2021g. Prv gazda 10...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 17:20  НОВ ОГЛАС

Se prodava motor hamachi 50cc

Se prodava motor hamachi 50 cc Kupen e nov pred 2 meseci Registri...


1.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 17:01SE PRODAVA YAMAHA AEROX

Godina:2013 Kilometri:28 000 Na motorot ima smeneto samo gianeli re...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 16:09  НОВ ОГЛАС

Kymco 50

Skuter kymco agiliti 4 takten, mnogu ekonomicen ( trosi pomalku od 2 ...


780 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 15:32Hamachi replica

Se prodava skuter Hamachi replica 2015 god. 2 - takten vo ispravna ...


560 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
599 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 15:30Piaggio Typhoon 50 2T Malossi

Моторот е двотактен воздушно ладење и е купен на 12.01.2021 Година од...


2.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.200 €
Автокоманда / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 14:57Aprilia sr50 KAKO NOVA BEZ GREPKA 2018ta godina - PREKRASNA!

Aprilia sr50 50cc dvotaktna Proizvedena 2018ta godina Kupena e od D...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.899 €
Вчера 14:42Hamachi 50cc

Se prodava Hamachi skuter 50cc Registriran


350 €
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 13:15SYM FIDDLE 4 2021 година

Се продава SYM FIDDLE 4 2021 година од прв сопственик, со направен се...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 13:15  НОВ ОГЛАС

KYMCO AGILITY RS 2T 2018

Се продава KYMCO AGILITY RS 50 2T 2018 година од прв сопственик, со и...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 13:13  НОВ ОГЛАС

HAMACHI 50KA NOV MOTOR 4TAKTEN 2022GOD

PRODAVAM NOV HAMACHI 50KA 4 TAKTEN MOTORCETO E NOVO KUPENO E 8.7.2022...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 13:12KEEWAY X BLADE 2T 2016

Се продава KEEWAY X BLADE 50 2T 2016 година, во добра состојба , редо...


990 €
или предлог цена
Вчера 13:10  НОВ ОГЛАС

PIAGGIO NRG 2014g UVOZ SWISS

SE PRODAVA PIAGGIO NRG 50cc UVEZEN OD SVAJCARIJA SO PLATENI DAVACKI D...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 12:52SE PRODAVA DERBI GP 1 OPEN

Se prodava Derbi GP 1 Open 2008 god 50cc : Gianneli izduv Malossi r...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 12:52PIAGGIO NRG 2013g UVOZ SWISS

PIAGGIO NRG 50CC 2013g UVEZEN OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA I SER...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 12:52Skuter 50cc 4t

Prodavam skuter 50cc 4t , napraven 80cc . Registriran do godina.Odlic...


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 12:40Sym fiddle 3

Motorot e vo odlicna sostojba, 2017 godina. Sega napraven servis, reg...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 11:15GILERA RUNNER 50 SP,2016 god.

Se prodava GILERA RUNNER 50 SP,2016 god,uvezena od Svajcarija,plateni...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 10:44PEUGEOT SPEEDFIGHT 3 2015

Motorot e 2 takten, ima pominato 7800 km. Gianeli auspuh. Novi gumi...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 10:34SYM ORBIT 2

2010 god 18000 km 50 ccm 4 takten Motor Uvezen od Swajcarija


1 €
или предлог цена
Вчера 10:12  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам