Цела Македонија
                   
48662 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА WV/PASSAT 2007год. 1.9TDI 77KW 224.000KM

Се продава WV PASSAT 2007 година 1.9 TDI 77 KW (105 PS), со поминати...


5.199 €
или предлог цена
10 сеп 01:22Промовирано

Golf 7 1.6 105ps 2014 god

JAVETE SE NA OVOJ BROJ TUKA 070 831 819 🇩🇪Vw Golf 7 1.6 tdi 105...


11.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.900 €
Сарај / Скопје

Автомобили

20 сеп 19:36Промовирано

Renault Clio 1.5 dci

Prodavam Renault clio vo odlicna sostojba pali vozi redovno servisira...


6.300 €
или предлог цена
Вчера 09:38Промовирано

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

Se Prodava Audi A6 3.0 TDI Quattro Od Oprema ima: ➡️Klimatronik ➡️K...


6.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 03:56Audi a4 2007

Se prodava AUDI A4 1.9 !! Registrirano do 10.02.2022. Napraveno e gol...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Свети Николе

Автомобили

Денес 03:56OPEL ASTRA H 1.7 CDTI REGISTRIRANA, KLIMATRONIK, SERVISIRANA

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvajna - R...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 03:32OPEL CORSA 1.2 TWINPORT 2006g

Kolata ima plateno site davački do reg 1.2 motor na lance klima rabot...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 03:32OPEL CORSA 1.2 TWINPORT

Kolata e donesena od šfajcarska🇨🇭🇨🇭 plateni site davački do reg n...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 03:32OPEL CORSA 1.2 TWINPORT

Kolata e dinesena od šfajcarska 🇨🇭🇨🇭 plateni site davački do reg ...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 03:32GOLF 5 1.9TDI 77KW

proizvedena 2007/8 registrirano do 11 mesec servisirano na 07.05.2...


4.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.800 €
Тетово

Автомобили

Денес 03:30BMW 330 D XDRIVE 258KS PERFEKTNA -14

Se prodava BMW 330d xDrive 258ks, 2014 god, 190.000km realni so servi...


23.900 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 03:26Grande Punto 1.3mjtd 55kw euro5 (2014)

Grande punto so godina na proizvodstvo 2014 so pominati 160000realni ...


4.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 03:18Opel Vectra

Kolata e top sotojba automatik - elektrika na prozori x4, retrovizori...


2.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 03:08RENAULT MEGANE III 1.4 TCE TURBO BENZIN PLIN 131KS

KOMANDI NA VOLAN TEMPOMAT PARKING SENZORI NAZAD BANDASI 17KI CON...


5.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 03:05Alfa romeo

1.9 jtdi


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 03:04Citroen C4 1.6 Hdi

Uvezeno od svajcaria. Registrirano do 30.07.2022 Ima zeleni karton ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 02:43Hyundai i30 1.6 crdi

Uvezeno od Svajcaria so site plateni davacki do registracia. God: ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 02:43Se prodava Seat Altea XL-2010 god

Full oprema,POVEKJE INFO NA BROJOT:+389 78 398 578 +389 78 398 578 ...


5.999 €
или предлог цена
Денес 02:41Bmw x5 3.0d x-drive 7sedista

Prodavam x5 3.0d 240ks 4x4 Panorama Golema navigacija Displej za s...


123 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 02:41SEAT IBIZA 1.4TDI 75KS 🚘,,ENTERIERAUTO,,🚘

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA EKSTRA SOSTOJNA POV INFO ...


4.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.999 €
Струмица

Автомобили

Денес 02:19PEUGEOT 308 1.6HDI 109KS ,,ENTERIERAUTO,,

GOLEMI POPUSTI...🚘🚘🚘🚘🚘🚘 NAMALENI CENI POV INFO 🚘070 80 84 84...


3.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 02:18FORD B-MAKS 1.4 BENZIN-METAN ,,ENTERIERAUTO,,

NOVOGODIŠNI POPUSTI...🚘🚘🚘🚘🚘🚘 NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGI...


6.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 02:18FIAT BRAVO 1.4i Turbo 120KS ,,ENTERIERAUTO,,

EKSTRA POPUSTI...🚘🚘🚘🚘 NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA ...


3.850 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 02:17FORD FOKUS 1.6TDCI ,,ENTERIERAUTO,,🚘

NOV UVOZ... 🚘🚘🚘🚘 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55 PLATENI DAVAČK...


2.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 02:17OPEL MERIVA 1.4i FACELIFT ,,ENTERIERAUTO,

EKSTRA POPUSTI...🚘🚘🚘🚘 POV INFO 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55...


2.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 02:17Skoda Oktavia 1.9 TDI 105ks 2005 Mk

Se prodava familijarno vozilo Skoda Oktavia 1.9 TDI 105ks 2005 godina...


4.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 02:15BMW 520D (M-Tech Sport Pack) Facelift

Voziloto e odlicno socuvano, kompletno e ispravno, servisirano i regi...


8.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 02:01Toyota auris 2.0 d4d 2008

Prodavam toyota auris so full servis extra sostojba registriran 20 di...


3.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 01:54BMW 525i X Drive, 4x4

BMW 525i,X Drive 4x4,230 ks, 2009 godina,230000 km,koza,navigacija ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 01:45VW GOLF V

Se prodava GOLF V, 2.0 TDI, 140 ks, 220000 km, klimatronic, manuel 6 ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 01:45C220 CDI

277000 km, registrirana, platen danok za 2020,tehnicki validen do 05....


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 01:45Se prodava citroen 2.0 Automatik FULL OPREMA

Se prodava Citroen C4 2.0 Diesel Automatik EXCLUSIVE 2007 godina -FU...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:17Opel Corsa C 1.2 2001g. na delovi

Se prodava Opel Corsa na delovi


123 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 01:06Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2012 GOD 1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
22.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 00:57BMW E39

-Registrirano cela godina -novi steluvacki amortizeri napred nazad ...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 00:44BMW

-Registrirano cela godina -novi steluvacki amortizeri napred nazad ...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 00:44Prodavam mercedes c220 cdi

mercedes c220 cdi 143 ks Kolata e vo odlicna sostojba ABS, ESP, SRS...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:41Audi A4 B7 1.9 TDI

Klimatronik dvozonska Tempomat Parking senzori Greaci na sedista Gre...


6.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:40Se prodava Renault laguna 2 / reno

Se prodava reno laguna redovno servisirana, mozna e zamena za pomalo ...


3.000 €
или предлог цена
Денес 00:38GOLF 6 1.6 TDI 2012 god HIGHLINE OPREMA

GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 105 PS 2012 GODINA HIGHLINE OPREMA KLIMATRONIK...


7.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:25VW GOLF 5 1.9 2007 TRENDLINE 6 BRZINI 105KS

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 105KS SO FULL OPREMA UVEZENA OD GERMANIJA.....


5.399 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:20Skoda Octavia 1.6 TDI Automatik DSG 2013god🇨🇭

Skoda Octavia 1.6 TDI Automatik DSG 2013 163.000km uvezeno od ch🇨🇭�...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:18Bmw 320d Xdrive Mpaket uvoz ch🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Bmw 320d Xdrive Mpaket uvezeno od ch🇨🇭plateni site davacki do reg r...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:18Страна 1 од 1217

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам