Цела Македонија
                   
9939 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple iPhone X 64GB & 256GB

-iPhone X 64GB & 256GB -Neverlock (rabotat na site mrezi) -Silver ...


1 €
или предлог цена
24 јул 08:45Промовирано

Motorola E7

Se prodava nov Motorola E7, neotpakuvan


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

06 авг 12:12Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈУЛИ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 76990 д...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Промовирано

Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon.

Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon, baterijata drz...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 02:19Nokia 6020. Odlicno zacuvan.

Nokia 6020. Kompletno ispravna, odlicna baterija, raboti na site kart...


700 МКД
или предлог цена
Денес 02:18Huawei P50pro

Telefonot e koristen dva meseci Kupen od Thome


699 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
749 €
Денес 02:17Samsung S20 FE

Se prodava Samsung S20 FE Telefonot doaga full pakuvanje so kutija i...


320 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:19Huawei Honor 9x lite

Upotrebuvan,mnogu dobro zacuvan bez niedna skirena mana. 128GB memori...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:55iPhone 8

Se prodava iphone 8 64gb neverlock nikagas ne e servisiran koristen g...


150 €
или предлог цена
Вчера 23:25samsung s20 full pack mozna zamena

telefonot e full pack kako nov samo sto pozadi koseto napuknen ne se ...


220 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
13.500 €
Вчера 23:09Prodavam mala Nokija.

Mal mobilen Nokija.Koristen ispraven i dobro socuvan.Ima baterija i p...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:23Xiaomi Mi 10T PRO 5G 8/128GB

Itno prodavam najevtin Xiaomi Mi 10T PRO 5G 8GB RAM / 128GB vnatresna...


18.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:58SAMSUNG A13 NOV

Samsung Nov vo kutija


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:43NOKIA 113

Nov telefon FABRIKA komplet so kutija i site dodatoci (polnac i slus...


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:59Iphone 6 silver

Se prodava Iphone 6 silver Dobro socuvan Potpolno funkcionalen Tel...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:37Xiaomi note 9pro full pack

Telefonot e vo extra sostojba,bez grebnatina,cuvan so maska i hydro f...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:17PRODAVAM NOKIA 8110 4G ODLICEN SO GARANCIJA

Prodavam nokia 8110 4g odlicno zacuvan so garancija...wifi


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:05SAMSUNG GALAXY J7 2016 ODLICNO ZACUVAN

Prodavam galaxy j7 odlicno zacuvan so maska i staklo na ekran...


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 20:05Iphone Xs

Se prodava dobro socuvan Iphone Xs 64 GB so komplet kutija,slusalki i...


18.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:40Iphone 6s 2GB/32GB

Telefonot e bez grepka fabricka sostojba Ram 2Gb Interna 32Gb IOS. 15...


4.900 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.500 МКД
Крива Паланка

Мобилни телефони

Вчера 19:39Honor 50 Lite НОВ НЕОТПАКУВАН (МОЖЕ И ЗАМЕНА)

Марка: HONOR 50 Lite Опис: - Телефоните се нови неотпакувани со ...


13.999 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:27Alcatel телефони на копчиња

Супер телефони на копчиња, перфектни за повици, имаат слајд копче за ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:27Samsung Galaxy S5 mini ODLICEN TELEFON SO 6M GARANCIJA

Продавам прекрасен модел на Самсунг кој сеуште работи екстремно брзо,...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:27Se prodava Samsung A20e defekt

Se prodava Samsung A20e rasipan. Na telefonot mu otkaza ekranot, sm...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:09Se prodava samsung s20

Telefonot e bez grebnatini koristen e od zenska osoba koristen e edna...


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:01Samsung A70 vo odlicna sostojba

Telefonot e ispraven bez nikakov problem se si funkcionira na nego po...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:40Samsung Galaxy S9

Супер зачуван Samsung Galaxy S9, комплет со кутија и неколку маски.


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Вчера 18:39Iphone 7 plus

Telefonot e extra socuvan


140 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
160 €
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:36Samsung A71 Mobimak

Prodavam Samsung A71 extra socuvan bez niedna grepka, kupen od mobima...


8.900 МКД
или предлог цена
Вчера 18:21XIAOMI MI NOTE 10

prodavam xiaomi mi note 10,ne e redmi,odlicno socuvan kako nov,so odl...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Вчера 18:14XIAOMI 11T PRO 5G BEZZ TOCKA KORISTEN NEKOLKU DENA!!!!!

Se Prodava Xiaomi 11T Pro✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ Vo Fa...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:11SAMSUNG A71 BEZZ TOCKA NAJAKA SERIJA 8/128 FULL PAKET!!!!!

Se Prodava Samsung Galaxy A71✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ V...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10XIAOMI POCO X3 NFC PERFEKTNA SOSTOJBA 120HZ BEZZ PROBLEM!!!!

Se Prodava Xiaomi Poco X3 NFC✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ V...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10SAMSUNG NOTE 10 FABRIKA KAKO NOV FULL PAKET MOBIZILA!!!!!

Se Prodava Samsung Galaxy Note 10✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10SAMSUNG GALAXY A51 BEZZ TOCKA FULL PAKET MOBIZILA!!!!

Se Prodava Samsung Galaxy A51✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ V...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10XIAOMI REDMI 10 BEZZ TOCKA KORISTEN NEKOLKU DENA MOBIZILA!!!

Se Prodava Xiaomi Redmi Note 10✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10SAMSUNG A3 TOP SOSTOJBA BEZZ PROBLEM MOBIZILA!!!!!

Se Prodava Samsung Galaxy A3✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ Vo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10Se prodavaat alcatel i sony

Se prodavaat dva telefoni alcatel i sony telefonite se ispravni


800 МКД
или предлог цена
Вчера 18:01  НОВ ОГЛАС

Galaxy s22+ , s21 , iphone 12 NOVI !!

Prodavam Galaxy s22+ nov nekoristen od telekom otvoren samo za sl...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:52MOTOROLA MOTO E7 POWER - 4GB RAM SO KUTIJA I GARANCIJA

Se prodava motorola FULL PACK so jaka baterija...i 24 meseci garancij...


100 €
или предлог цена
Вчера 17:44  НОВ ОГЛАС

Iphone 7 Plus 128GB

Се продава Iphone 7 Plus Black 128gb. Телефонот е исправен и функцион...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:38  НОВ ОГЛАС

POCO X3 PRO NOV NEKORISTEN

TEL.. NOV NEKORISTEN SO GARANCIJA KOMPLET KUTIJA GARANCIJA....BEZ ZAM...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:36Samsung Galaxy A52s 5G Bel

Telefonot ima 22 meseci garancija. Koristen e pomalku od eden mesec k...


285 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
300 €
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:20  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 249

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам