Цела Македонија
                   
2987 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Novi Apple Macbook Air M2, Macbook M2 Pro. Moze zamena

Na prodazba Novi neotpakuvani/ neaktivirani laptopi Apple Macbook so ...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:07Промовирано

MacBook Pro M1 Chip Touchbar

Продавам одлично зачуван MacBook Pro 13" М1 chip Купен Ноември 2021...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

23 мај 19:56Промовирано

HP ProBook 450 G9

Se prodava HP laptop nov samo installiran e windowsot nikogas ne e ko...


36.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
37.000 МКД
05 мај 21:46Промовирано

Dell laptop

Se prodava nov DELL laptop kompjuter


26.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 21:08Acer Aspire E1-531

Lap topot e vo odlicna kondicija za upotreba so duocore procesor so 4...


4.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:48HP ENVY x 360 Convertible 13

Дали барате разновиден и моќен лаптоп кој може да се справи со вашите...


410 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
430 €
Денес 19:23Dell Latitude E6440 so i7

Dell latitude E6440 s0 i7 4610M CPU na 3,00 ghz so 8gb ram 1tb hdd 14...


9.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:13Acer E1-571

Celosno ispraven, so orginal polnac. Originalnata baterija drzi okol...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:04Tastatura za hp dv7 6000

Polovna tastatura za hp dv7-6000 vo odlicna sostojba kako nova, bez n...


600 МКД
или предлог цена
Денес 18:52Acer Aspire One

Se prodava poloven Acer Aspire One D250 Mininotebook Info na tel. ...


1 €
или предлог цена
Денес 18:31  НОВ ОГЛАС

I7 DELL

Se prodava laptop i 7 procesor 8 g ram ssd hdd so vgraden vufer jbl s...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:00>>> HP <<< LAPTOP KLASA KOMPJUTER MONITOR DELL proveri

*** CENITE SE FIKSNI *** >>> LAPTOP HP Compaq nc 8430 CORE 2 DUO ...


3.900 МКД
или предлог цена
Денес 17:33DELL LATITUDE 5480/i5-7200 7gen/RAM 8GB/2.4mhz/SSD256GB NVME

Profesionalen brendiran brz i izdrzliv laptop od visoka klasa DELL LA...


12.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 17:24LENOVO i7-4712 CPU 2.30GHz

i7-4712 CPU 2.30GHz 8gb Ram 128gb ssd Graphics: Inter R HD Graphics ...


200 €
или предлог цена
Денес 16:47  НОВ ОГЛАС

Продааваме ASUS лаптоп!

Лаптопот е во одлична состојба! Гратис добивате бежично глувце. Им...


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:33LapTop LENOVO kako nov

Se prodava Lenovo laptop vo odlicna sostojba - kako NOV. Moze zamena...


299 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:52LAPTOP ACER

Prodavam poloven Laptop Acer vo solidna sostojba. Funkcionira se kako...


100 €
или предлог цена
Денес 15:23Dell Inspirion 5558

koristen dell inspirion 5558 laptop- ispraven baterijata drzi solidn...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:48Hp 450 g4 i5 7gen i 32 gb ram

Postoi opcija i so 16 ram Nov ssd 512 Baterija odlicna Pismena garanc...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:26  НОВ ОГЛАС

LCD 15.4" za laptop

Izvaden od HP 530 https://www.laptopscreen.com/English/screen-part...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:22ASUS S400CA

Se prodava poloven laptop ASUS S400CA. - Intel i5 3317U 2.6Ghz 3mb c...


200 €
или предлог цена
Денес 14:03Одличен деловен лаптоп Asus Zenbook 14" Oled

Најдобрата бизнис серија на лаптопи од ASUS - Zenbook (Touch screen л...


65.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:49  НОВ ОГЛАС

LAPTOP HP PROBOOK 4530 , I5 , 4GB , 15,6 inch

Prodavam laptop HP PROBOOK 4530s vo ispravna sostojba - Procesor ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Денес 13:45Macbook Pro 15 16GB 250GB 2018 - Touchbar

Лаптопот е купен лично, нов од Америка NYC. MacBook Pro (15-inch, 2...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:34Macbook pro

Dobro socuvan MacBook pro 13'' cena povolna.


300 €
или предлог цена
Денес 13:20Lenovo e560 i7 6gen 500 ssd FHD

Staklo socuvan Baterija top Moze i so 8 gb ram Laptop za profesional...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:16  НОВ ОГЛАС

Nov Laptop Dell Latitude Core i5, 16GB Ram, mnogu jak evtino

Se prodava Laptop Dell Latitude e7280 socuvan kako nov. Mnogu jak i b...


15.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:13Nov Laptop Dell Latitude Core i5, 16GB Ram, mnogu jak evtino

greska e zapisano vo naslovot. Laptopot e so 12GB Se prodava Lapto...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:12Novi Apple Macbook Air M2, Macbook M2 Pro. Moze zamena

Na prodazba Novi neotpakuvani/ neaktivirani laptopi Apple Macbook so ...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:07Laptopi Dell Core i5, Core i7 najniski ceni vo MK

Pristignata Nova kolicina!!! Malku koristeni laptopi Acer, Lenovo,...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:03Dell HP Fujitsu Lenovo

SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на корист...


5.690 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Laptopi Dell HP Lenovo....

SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на корист...


5.690 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:002 MacBook Pro (128GB & 256GB), 13", 2017

Се продаваат 2 MacBook Pro, 13", 2017. Компјутер 1: ПРОДАДЕН - M̶...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00macbook pro

Moze zamen Se prodva Apple MacBook Pro 2020 with 2.0GHz Intel ...


740 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
750 €
Денес 12:52LAPTOP HP PRESARIO CQ57

Prodavam lap top vo funkcija. Baterija drzi 3-4casa Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:50Thinkpad s3 Yoga 14 delovi

I7 5550u


777 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7, 32GB RAM, 2.5TB, RTX3060

Prodavam recisi nov ultra silen laptop Lenovo Legion 5 Pro so slednit...


850 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
950 €
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:41Macbook Pro 13-inch i5 2.7GHz - 2015

Prodavam Macbook Pro 13-inch - i5 Intel core 2.7GHz vo perfekna sosto...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
550 €
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:40Asus X61S na delovi

pregorena maticna drugo se ispravno


1 €
или предлог цена
Денес 12:37Thinkpad T540p

се продава лаптоп Thinkpad T540p со следните карактеристики: CPU: ...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:49Delovi za Apple M1 a2337

Displej nov bez tragi na koristenje Ploci ok so garancija i montaza Z...


777.877 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:45Rezervni delovi i servis za site vidovi i tipovi na laptopi

prati e-majl za bilo sto treba imame golem asortiman na polovni lapto...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:45Laptop Asus

Prodavam laptop vo odlicna sostojba so win 10 pro i dopolnitelni prog...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:21Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам