Цела Македонија
                   
1141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nikon D610 FX + 24-85mm

Se prodava fotoaparat Nikon D610 i objektiv Nikon 24-85mm (f.3.5-4.5)...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 мар 17:23Промовирано

Go Pro YI 4K Underwater Accessories 200€

Prodavam YI 4K koristen 2 godini vo bezprekorna sostojba.Moze da se v...


200 €
или предлог цена
Денес 01:10Дигитален SLR CANON EOS 80D NOV

Se prodava Дигитален SLR фотоапарат CANON EOS80D EF18-135, 24.2MP, 3"...


62.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:51DJI OSMO PLUS

Dji osmo plus Video 4k Bateria+ punjac Viber& whatsapp +383493...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 21:22Nikon d3200 shuter 4274

Top kako nov Telo Baterija Polnac Sd karta Torbica Objektiv 18-55 vr


299 €
или предлог цена
Вчера 20:57FOTO APARAT KLASICEN KIEV SO SVETLOMER

PRODAVAM MNOGU SOCUVAN KLASICEN FOTO APARAT SO SVETLOMER MARKA KIEV, ...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 20:53Fotoaparat Sony HX50 20.4 Megapixel, 30X opticki Zoom

WiFi, GPS, 1/4000 shutter, f3.5-6.3, 30x opticki zoom I uste...


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
Илинден / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 20:30Prodavam Canon 24-70mm f2.8 L

Objektivot e vo odlichna sostojba so originalen hood I torbiche. Mozh...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 20:20PANASONIC LUMIX DMC-FZ20

Продавам дигитален фотоапарат PANASONIC LUMIX DMC-FZ20 со зум од 12 п...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 19:16ЗА КОЛЕКЦИОНЕРИ НАЈДОБРИОТ POLAROID SX-70

Продавам нов неупотребуван POLAROID SX-70 само еднаш употребен, без ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 19:15MINOLTA 7000

Продавам фотоапарат MINOLTA 7000 на филм со два зум објективи MINOLTA...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 19:15CANON EOS 10D

Продавам многу малку употребуван дигитален фотоапарат CANON EOS 10D с...


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 19:15Olympus Superzoom 115

Olympus Superzoom 115 Со батерии


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 16:42  НОВ ОГЛАС

FOTO APARATA Casio EXILIM EX-S7PE 12.1MEGAPIXELS

Tel;070/232-736 At A Glance A sleek sturdy body with a casual feel...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:39Se prodava Digital Camera Samsung

Se prodava Samsung S860 8.1MP Digital Camera with 3x Optical Zoom (Pi...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:39Canon Prima Super 135mm

Canon Prima Super 135mm; Без батерии


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 16:38  НОВ ОГЛАС

Prodavam Nikon D3300 AF-P 18-55 VR Kit

Aparatot e profesionalen DLSR i e kupen vo 2017 za 24000mkd. So nego ...


15.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 16:22  НОВ ОГЛАС

Canon 600D

Se prodava: Canon 600d Canon lens EF 18-55mm f3,5-5,6 Canon lens E...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 13:00Nikon F90 na FILM

Nikon F90 na FILM Aparatot e kompletno ispraven bez nikakvi mani i z...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 11:59NIKON COOLPIX S570

Se prodava fotoaparat Nikon za DELOVI.


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:50Canon SX 530 HS 50x Optical zoom

Prodavam digitalna camera Canon Sx530 hs 16 Megapixel 50x optical zoo...


198 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
199 €
Вчера 11:36Canon EOS 1100D со 2 Објективи, Полнач, Торба и 2 Мемориски

Продавам Canon EOS 1100D, Апаратот е како нов буквално без грепка, к...


250 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 11:10Nikon Coolpix aparat

Se prodava digitalen aparat Nikon Coolpix. Aparatot e zacuvan kako no...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 10:07Nikon D3100

Nikon D3100 Малку користен екстра сочуван !


9.500 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дигитални фотоапарати

Вчера 09:53Dve Canon EOS C300 Mark II 4K EF Mount kameri

Dve Canon EOS C300 Mark II 4K EF Mount kameri.kako novi.kupeni pred 6...


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 09:30Nikon FM2

Nikon FM2 kako nov,vo top sostojba ! Cena 200eur.


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 09:30Canon eos 10d so objektiv 35 80

Aparatot e kupen za domasna upotreba Ima okolku 200 300sliki ssamo O...


120 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
140 €
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 08:48Canon 7D EOS (18-55mm)…

Canon 7D EOS (18-55mm)…


250 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Дигитални фотоапарати

Вчера 01:17Nikon d7000 /18mm-105mm/ 50mm fix 1.8

Nikon d7000 Nikon 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR Nikon AF-S Nikkor 50mm ...


420 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
520 €
Вчера 01:14Prodavam Canon 5D Mark III

Prodavam Canon 5D Mark III kupen vo Pixplus sostojba nov samo 2000 kl...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 01:13Prodavam Canon I Nikon Full frame tela

Prodavam Canon i Nikon full frame tela,koristeni amaterski isklucitel...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 01:13Olympus sz-11, kako nov

Olympus sz-11, kako nov. So nego odi torbicka, usb kabel, polnac i k...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 мар 22:07Mnogu malku koristen

Mnogu malku koristen Mozhe zamena so go pro 7


200 €
или предлог цена
06 мар 20:39Nikon D300, objektivi + blicevi + dodatoci, odlicna sostojba

Се продава одлично сочувана Никон опрема. Апаратот има 11.500 shutter...


1 €
или предлог цена
06 мар 17:52Canon A495 10MP

Socuvan . Malku koristen. Raboti - 2 AA batrerii. So futrola.


1.000 МКД
или предлог цена
06 мар 17:23Canon SX150IS (14 MP, 12 Optical zoom)

Digitalen aparat Canon, odlicno socuvan, vo besprekorna funkcionalna ...


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 мар 17:09canon 7d

Se prodava canon 7D+objektiv 18-135mm skoro novi Dve baterii Polna...


По Договор
или предлог цена
06 мар 16:52Samsung WB250F 14.2MP/ 18x Optical zoom/ smart/wi-fi

Malce koristen, bez grepka. Info samo na: viber, WhatsApp Full HD ...


5.500 МКД
или предлог цена
06 мар 16:02Nikon SB-800 Blic

Speedlight Nikon е за ентузијасти и професионалци. Направен за FX и ...


8.500 МКД
или предлог цена
06 мар 15:22Nikon D5200 + додатоци

Продавам DSLR камера Nikon D5200, сочуван во одлична состојба, стар 4...


300 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 €
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 мар 14:46NIKON D600 SLR

Nikon D600 SLR Na aparatot jas sum prv sopstvenik i ne e mnogu kori...


1 €
или предлог цена
06 мар 14:02Страна 1 од 29