Цела Македонија
                   
276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Седиште за дете

Многу малку користено, скоро ново. Повеќе инфо. на 076-359-039


1.999 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 02:25Количка бебешка

Многу малку користена скоро нова, вреди да се види. Комплетна, чиста....


2.499 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 02:25Количка летна

Мала летна количка, едноставна, функционална. Малку користена. Инфо....


500 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 02:24Детски велосипед

Продавам квалитетно детско точаче марка Continent купено од Енцименци...


2.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Вчера 21:10Se za bebinja - decinja

Detska kolicka Kolicka cador Relaksator Krevetce dusek Sediste za ...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 20:13Senzor svetlo za wc vo 8 boi

Se prodava senzor svetlo za wc vo 8 razlicni boi, lesno montazno i mn...


300 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Останато

Вчера 18:02Kolichka...

Se prodava kolicka za dete ispravna i zacuvana cena 2000d info na 075...


200 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 17:46  НОВ ОГЛАС

детско креветче

Скоро ново и неискористено. Додадени и тркалца за полесно движење и ...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Вчера 17:02количка за дете

Количката е сочувана модел -Chicco


2.200 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 16:54Продавам бебешка када

Продавам бебешка када со анатомски дел за бебето, термометар, цевка з...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 12:45PRODAVAM KOLICKA STOKKE KAKO NOVA!!!

kolickata e kako nova koristena e od edno dete samo. Gi ima site delo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 11:05Далечинско - универзално

далечинскиот управувач е универзален и е со одличен квалитет и е орги...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 09:58KREVET ZA DECA + LULJKA

Se prodava malku koristen krevet izveden od dukan koristen samo 3 mes...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Останато

Вчера 02:05НОВИ

ТРАКТОРИ НА ПЕДАЛИ


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

17 апр 21:14Pernica za trudnici

Se prodava pernica za trudnici vo forma na potkovica. Dolzina 1,5m. N...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

17 апр 20:57LIZGALKA NOVA NEKORISTENA

LIZGALKA NOVA NEKORISTENA I N F O—(076/674-018)—-


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

17 апр 17:42DETSKO TOCACE

Tocaceto e kako novo mnogu malku koristeno! Barajte na ovaj broj 07...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

17 апр 12:34Velosiped

Se prodava detski velosiped 1500 denari, ima i pomosni trkala.


1.500 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

16 апр 23:20Detski ocila, naocari, naocarcinja

Prodavam novi mashki (sinite na slikata) I polovni zenski (rozevi) na...


1.890 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

16 апр 19:53Вреќе за спиење 110cm (vreke)

Се продава ново вреќе за спиење 110cm, некористено. Тел: 078286969...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 апр 17:35BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER-TERMOMETAR

BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER-TERMOMETAR Tocno i precizno bezbolno...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

16 апр 16:12Set za deca traktor kamion kolicka za deca

Set traktor kamion kolicka


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

16 апр 10:17Velosiped Maks

Prodavam detski velosiped- tocak malku koristen, kupen od Agrotehna ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

16 апр 10:02NOSKO aspirator za nos za bebinja

Prodavam NOV - NEKORISTEN "Nosko" za bebinja (1100 den). Se koristi...


1.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

16 апр 09:44Количка,хранилка,проодувалка,

Viber 070647148


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

16 апр 08:01DETSKO SEDISTE ZA VO KOLA CHIKKO

Detsko sediste za vo kola neosteteno koristeno mnogu malku Chikko!


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

15 апр 16:28Kolicka Quinny Zapp Xtra

Prodavam kolicka Quinny Zapp Xtra Mnogu prakticna i lesna https...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 апр 16:10Bebe fiokar i kada

Se prodava detski fiokar so 3 fioki, i so kadicka najgore. Visina 100...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

14 апр 08:03Вага за бебиња

Се продава бебешка вага, користена неколку месеци.


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

13 апр 23:04Prodavam šmukalka (aspirator) za bebinja NOSKO

Prodavam NOV - NEKORISTEN "Nosko" za bebinja (1100 den). Se koristi...


1.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

12 апр 19:40PRODAVAM NOV TOCAK

PRODAVAM NOV ZENSKI TOCAK KUPEN E OD AUTOMAKEDONIJA , KONTAKT 07826...


7.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

12 апр 17:07NOVA DETSKA LULASKA OD KVALITETNO DRVO

Se prodava detska lulaska od kvalitetno drvo, so kvalitetno jaze i me...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

12 апр 15:52Bebesko i Detsko tocace "Little tikes"

Skoro pa neupotrebuvano detsko i bebesko tocace. Kupeno novo 6000 de...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

12 апр 08:54KOLICKI ZA DECA

Se prodavaat dve kolicki ( Free On ) za deca, dve isti,koristeni samo...


6.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

09 апр 16:41Torba za majki

Torba za majki so deca nekoristena samo za 490 , 071332039


490 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

09 апр 15:01Безбедносен елек за вода

Безбедносен елек за вода за 3 годишни деца. Купен од Грција. Употребе...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

09 апр 13:57LIZGALKA ZA DECA

-


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

08 апр 14:35Detski zenski velosiped

BARAJTE NA OVOJ BROJ: Krsto 070 358 754


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

07 апр 19:45Relaksator

Relaksator voopsto ne e koristen tel 070506306 Bitola


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

07 апр 06:57Детски точак велосипед

Точакот е во одлична состојба, малку користен, купен 2020та година.


2.700 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

06 апр 18:16Страна 1 од 7