Цела Македонија
                   
174 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Priroden lek

Go namaluva holesterolot i trigliceridite pomaga vo cistenje na zamas...


400 МКД
или предлог цена
04 мар 09:31Промовирано

Depilacija set za depiliranje

set za depiliranje aparat za topenje dva roloni i hartija za depilira...


699 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

Денес 13:45MASAZA RELAKS SO PROFESIONALNA MASERKA

Masaza Relaks Za Site Gospoda I Dami Opustete Se So Profesionalna T-...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на тело

Денес 11:25Toplomer

Bezkontakten toplomer, meri telesna temperatura za pomalku od 1 sec. ...


900 МКД
или предлог цена
Денес 10:39Bezkontakten toplomer

Novi toplomeri, merat temperatura na telo za pomalku od 1 sec. so pr...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 12:16Profavam komlet oprema za kozmeticko studio

Komlet oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Нега на тело

Вчера 09:39PHILIPS LUMEA ADVANCED !!

Se prodava laserski depilator kako nov i satin compact pen trimer, im...


15.000 МКД
или предлог цена
04 мар 21:56Digitalen toplomer

Novi toplomeri, digitalni i bezkontaktni. Imaat opcija da merat tele...


800 МКД
или предлог цена
04 мар 10:55PRODAVAM POLOVNI SOLARIUMI

PRODAVAM POLOVNI SOLARIUMI DONESENI OG GERMANIJA I SVAJCARIJA I NOVI ...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Нега на тело

04 мар 10:07Priroden lek

Go namaluva holesterolot i trigliceridite pomaga vo cistenje na zamas...


400 МКД
или предлог цена
04 мар 09:31Cesel fen 2 co 1

Prodavam cesel fen 2 vo 1, nov neupotreben voopsto. Dobien e od nagra...


600 МКД
или предлог цена
03 мар 21:32EPILATOR ZA OTSTRANUVANJE NA VLAKNA

MOZE ZAMENA ZA MOBILEN PONUDETE EPILATOROT E OD POZNATA FRANCUSKA FI...


6.300 МКД
или предлог цена
02 мар 07:28Anti-age крем сo азиска центела - 250 ml

За сите кои се во потрага по крем за тело кој ќе ја затегне и подмлад...


580 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на тело

01 мар 23:48PRODAVAM PROFESIONALNO PENKALO ZA TETOVIRAJNE

PRODAVAM APARATI ZA KOZMETICKI SALONI NOVI I POLOVNI


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на тело

01 мар 11:03Digitalen aparat za merenje pritisok

Se prodavaat novi aparati za merenje na krven pritisok


1.000 МКД
или предлог цена
27 фев 09:04LIMES

Компанија Лимес се занимава со производство на природни производи на ...


154 МКД
или предлог цена
Неготино

Нега на тело

26 фев 19:13VAKUM APARAT ZA SLABEENJE

Vakum aparat, za slabeenje nov u kutija so adapter na struja i dva va...


15 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
990 €
Скопје Центар / Скопје

Нега на тело

25 фев 20:28Infracrven bezkontakten toplomer

Novi toplomeri, merat temperatura na telo za pomalku od 1 sec. so pri...


900 МКД
или предлог цена
24 фев 09:41MASICKA ZA NOKTI - MANIKIR POLOVNA

PRODAVAM KOZMETICKI APARATI KONTAKT 078 267 043 070 710 853


230 €
или предлог цена
Битола

Нега на тело

23 фев 10:55СОЛАРИУМ - SMART

Продавам Smart турбо солариум со 48 ламби, многу малку користен. Увез...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Скопје Центар / Скопје

Нега на тело

21 фев 21:38Lumea prstige PHILIPS

Se prodava nova Lumea prestige kupena od Holandija , koristena samo 3...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на тело

21 фев 15:32hidro masaza na noze

ХидроМасажер на нозе 3 функции: масажа со вибрации масажа со меу...


300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Нега на тело

20 фев 17:25rebots recovery

reboots recovery прави релаксирачка, лизгачка масажа на вашите нозе и...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Нега на тело

20 фев 17:25hixhama terapi(cupping therapy)

терапија со вендузи е повлекување на лоша крв од телото што предизви...


1.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Нега на тело

20 фев 17:17Bezkontakten toplomer

Nov bezkontakten toplomer, meri telesna temperatura za pomalku od 1se...


900 МКД
или предлог цена
20 фев 09:25Se prodava solarium

Nikogas ne upotreben, nov


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на тело

19 фев 14:19Usb Greac za kafe i caj

Usb Grejac za kafe i caj so usb kabel se povrzuva na razlicni uredi k...


200 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на тело

17 фев 08:39Сапун добиен од 100% ладно цедено маслиново масло

Произведуваме сапун од ладно цедено маслиново масло. Го изработувам ...


90 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

16 фев 18:53PRIRODEN DOMASHEN SAPUN

Zdravo na site Izrabotuvame sapun od Ladno cedeno Maslinovo Maslo ...


90 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

16 фев 18:50Propolis Mast

Prodavam domašno napravena 30%-na propolisova mast nameneta za nadvor...


400 МКД
или предлог цена
16 фев 16:34VelaShape 3 машина за обликување на тело

Малку користени VelaShape 3 машини за слабеење и обликување на тело з...


5.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на тело

13 фев 19:30SEKERNA PASTA ZA DEPILACIJA

MAKEDONSKI PROIZVOD MNOGU DOBAR EFEKT DAVAME I OBUKA ZA DEPILACIJ...


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нега на тело

12 фев 23:37Антидекубитен мелем

Купен од Србија многу ефикасен го користевме со години за жал веќе не...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Нега на тело

12 фев 14:04Масло за масажа

Со различни мириси


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Нега на тело

09 фев 18:43Кревет за масажа

RESTPRO® – свет на задоволство и релаксација! Овој супер-издржлив пр...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Нега на тело

09 фев 18:43Extra povolna oprema za kozmeticki salon

Se prodava so moznost za zamena so kola. t.s TRAMPA KAPSULA za deto...


1 €
или предлог цена
08 фев 01:33Tigrova mast / Тигрова маст...Против БОЛКИ и настин

Антиревматска маст од еукаликтус, ментол, природно етерично масло, ка...


99 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на тело

05 фев 10:09masaza so theragun

Со theragun масажерот ќе ги намалите заморот и болката во мускулите п...


300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Нега на тело

03 фев 18:57Medicinski Krevet so Antidekubitalen dusek

Se prodava medicinski mehanicki krevet zaedno so antidekubitalen duse...


22.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нега на тело

03 фев 13:00CAJ OD KOMBUXA

Зошто се користи комбухата: ~ го продолжува животниот век; ~ спречу...


200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Нега на тело

03 фев 09:58Najsovremena tehnologija koja zamenva mnogu aparati aparati

MADE IN GERMANY MOZI I SEKOJ APARAT posebno mn kvalitetni podlezad po...


700 €
или предлог цена
Битола

Нега на тело

02 фев 12:09Страна 1 од 5