Цела Македонија
                   
48662 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat doblo 1.3 multi jet registrirano do 27-8-22

Се продава товарно пикап возило марка fiat модел DOBLO во исправна со...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

16 сеп 21:11Промовирано

Audi A3 1.6 Tdi 2015 god S-tronic

Audi A3 1.6 Tdi 2015 god S-tronic vo top sostojba mozna e zamena so v...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.900 €
Чаир / Скопје

Автомобили

18 сеп 15:31Промовирано

Mercedes E270 cdi - Zamena

Mercedes e klasa 270cdi ful oprema, abs, esp, komandi na volan, al. b...


4.300 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.800 €
Вчера 11:15Промовирано

Рено 9 половни делови

Делови за РЕНО 9 се што ви треба


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:46DELOVI ZA SUZUKI VITARA

Sekakvi delovi za SUZUKI VITARA 16V I 8V Barajte na ovaj broj: 078933...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:46Se prodava Vento 1994 super sostojba

Kontakt: 072600973 Deneska registrirano: 31.08.2021 Smeneteno sve:...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 22:42Bandazi za lada niva

Pravi ne se krivi odlicni 1500 denari komad


100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 22:42prodavam golf1 golf 1 golf kec mk1 1977 orginal germanski

Orginal germanski kupen od prv gazda prva boja ispravna sostojba pali...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:40JUGO 55 SA FIJATOV MOTOR 1.1 FABRICKI.

JUGO 55 SA REGISTRACIJOM DANA PRODAJE.FIJATOV MOTOR 1.1 FABRICKI .SER...


810 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 22:36CITROEN XANTIJA 2.0 DIZEL REGISTRIRANA.SUPER.

SE PRODAVA CITROEN KARAVAN REGISTRIRANA DO 10/2021 GODINA.2.0 MOTOR D...


1.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 22:36Skoda Citygo 1.0 benzin

Voziloto e doneseno od germanija redovno servisirano se servisna knis...


6.599 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:35Se prodava audi a3 2.0 tdi

Se prodava audi a3 2.0 tdi 2005 godina Vo dobra sostojba Smeneto s...


4.200 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 22:35KADJAR PARIS INTENS 1.6 DCI 130

SERVISNA KNISKA SE PLATENO DO REGISTRACIJA Renault Kadjar intes limi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.600 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:33FIAT 131 vo odlicna sostojba

Фиат 131 1.8 т.ц. произведен 1978год. со 160000 милји. Колата е со си...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:33Se prodava Mercedes GLK 220

-MERCEDES GLK 220CDI SPORT 170KS 2012G. -BEZ NI 1 GRAM FARBA NA NEGO...


15.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 22:32Opel Insignia CDTi, 2009, Avtomatik

- 96kw/130ks - automatik - klimatronik - navigation - usb/aux - mult...


6.900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 22:32NISSAN X-TRAIL 2.2 4X4

Nissan x-trail 2.2 4x4 panorama krov uvezen od Svajcarija so realni 2...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:32Ford Mondeo 2.0 TDCI

Ford Mondeo 2.0 TDCI -Година на производство: 2008 -Менувач:Рачен/...


5.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:32BMW F20 FACELIFT 118D

Oprema: Al.bandazi,metalik boja,blutooth,usb,tempomat,greaci na sedi...


16.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:29SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.4 TDI 2008G!!

✔128 000km SERVISNA ISTORIJA DO POSLEDEN KM!!! ✔KOLATA E KAKO NOVA...


4.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 22:26ПРОДАВАМ FORD FIESTA

ПРОДАВАМ FORD FIESTA 1.25 БЕНЗИН. - КЛИМА, ГУМИ НОВ...


900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:20!!! Vel Satis 2.2 DCI INITIALE PARIS, Kako nov, model 2006 !

Најдобриот модел INITIALE PARIS со најбогатата опрема во авто индустр...


4.390 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.490 €
Илинден / Скопје

Автомобили

Вчера 22:12Motor za golf

Motor za golf 3 TDI 66kw 90 konj vo vozna sostojba moze da se proba


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Автомобили

Вчера 22:11Opel insignia 2.0 CDTI 2009 GOD.

Opel insignia 2.0cdti 2009 god 163 ks Mozna e zamena za pomala kola ...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:07KUPUVAM TOYOTA AURIS1.4D4D 2014

Baram da kupam toyota Auris 1.4 D4D od 2013 nagore dajte ponuda na te...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:02Vento

Vento 1.9 reg cela godina novi 4gumi servis komplet za godinite e eks...


1.199 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.399 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:55Delovii

Vento 1.9d za delovi 078/273866


22 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:55prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0

Poradi kupena nova kola se prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0 ful ...


1.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.300 €
Неготино

Автомобили

Вчера 21:55Fiat Punto Evo 1.3M-jet Automatic

Модел: Fiat Punto Evo Произведено: 2011 Гориво :Дизел Мотор: 1.3 M...


4.999 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 21:53RENAULT MEGANE 1.9 DCI CABRIO, REG CELA GODINA

-RENAULT MEGANE KARMANN CABRIO -1.9 DCI 88KW/120KS -PANORAMA KR...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:51Hyundai Ix35

Voziloto ja poseduva full oprema za taa serija. - polu kozen salon s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:51Se prodava Lancia Thesis

Kolata e vo dobra sostojba. Za povekje informacii javete se: Tel. 07...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 21:51Alfa Romeo 156 1.9 jtd

Kompletno ispravna i registrirana, Mozna zamena za pomalo


1.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:50BMW X5 30d X-drive

Registriran cela godina so zelen karton! Dva seta gumi, dva kluca,sme...


12.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:50RENAULT SCENIC 1.5 DCI 2009 GODINA, EKSTRA ZACUVANO

PRODAVAM RENAULT SCENIC NEWFACE 1.5 DCI(81KW) VO EKSTRA DOBRA SOSTOJB...


4.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:49Peugeot 207 1.4 Benzin

Peugeot 207 1.4 benzin 54 KW 73 KS KM- 112xxx 2007 GODINA 2 KLUC...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:46SE PRODAVA PEŽO(PEUGEOT) 307 SW 2005 GODINA, 136 KS . NA BG

SE PRODAVA PEŽO 307 SW KARAVAN. PREMIUM OPREMA. 2005 GODINA. EURO 4...


1.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.850 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:46Mercedes s300td -97

Mercedes sklasa 300td OM606 Registriran cela godina Poseduva mnogu o...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:46VW PASSAT 1.9 TDI 110KS

Info na 076855454 goran...Prodavam passat 1.9 tdi 110 ks novi gumi re...


1.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:45VW PASSAT 2006 2.0TDI 140KS 8V

Prodavam vw passat ekstra socuvan so novi gumi Hankook pod garancija ...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:45Porsche Cayenne Platinum Edition

Full oprema novi gumi napraven servis prva registracija 27.12.2016 ku...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:44Se prodava reno megane 1.5dci limited

Se prodava ili menuva reno megane 1.5dci 2019 god limited oprema plat...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 21:44NA DELOVI

delovi za reno 2.0 benzin


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 21:41Страна 3 од 1217

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам