Цела Македонија
                   
48662 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM RENAULT SCENIC 2010 GOD 1.5 DCİ XMODE KAKO NOVA

PRODAVAM RENAULT SCENIC 2010 GOD 1.5 DCİ XMODE KAKO NOVA MAKSİMALNO ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

NISSAN MICRA 1.2UVOZ CH SEGA I REG MK KLIMA,TOP

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭NISSAN MICRA 1.2 59KW 2003 GOD. BENZISKI MOTOR NA LA...


2.350 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Mercedes c 180 coupe 2001

Registered until September 2022 250,000km Petrol/gas with A test T...


3.100 €
или предлог цена
01 авг 17:56Промовирано

CITROEN DS4 1.6 HDI 110KS So Chic UNIKATNO

Marka: CITROEN Model: DS 4 Motor: 1.6 HDI ( dizel ) Moknost: 110...


8.599 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:04NISSAN QASHQAI 1.5DCI 110KS-2017 EURO 6

MarkA: NISSAN Model: QASHQAI Motor: 1.5 DCI ( dizel ) Moknost: 1...


15.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:04BMW 116d 2.0D 116KS TWIN TURBO-2014

MarkA: BMW Model: 116 d Motor: 2.0 D ( dizel ) Moknost: 116 KS( 85...


9.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:04AUDI A4 2.5TDI Avtomatic Quatro 2005 Registrirana

AUDI A$ 2.5 TDI QUATRO 2005 god Avtomatic Registrirana do 08.2022 ...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:03CITROEN C3 1.4HDI 68KS ATTRACTION-2014 EURO 5

Citroenot e uvezen od Belgija 🇧🇪 vo odlicna sostojba,voziloto rabot...


5.499 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:03Reno Megan 1.9 dci hitno

2007god 1.9dci servisirana ulej filtri,rebrasen,klinasen,gurtni sv...


2.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 21:01Mercedes Benz S320 CDI avtomatik

Се продава возило Mercedes Benz S320 CDI автоматик, година на произво...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:58Golf 7.5 facelift 1.6 TDI 2018!!!

Poveke informacii: 075240054


14.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 20:58BMW 745i Dynamic Drive

245kw/333hp servisirana pred 3000km registrirana i zelen karton do ...


8.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 20:58WV VOLKSWAGEN GOLF 5 / 1.9.FUL ###

078_408_486


5.000 €
или предлог цена
Вчера 20:58VW VOLKSWAGEN GOLF 4 TDI _ FUL ###

078_408_486


2.000 €
или предлог цена
Вчера 20:58Mercedes A 170 CDI # / Klima _ Avtomatik ###

078_408_486


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
Вчера 20:58renault megane 1.9 dizel 550 eur

vo vizna sostojba za podetalni informacii barajte mile 076214053


550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:57PORSCHE CAYENNE 2015 MOZE ZAMENA

PORSCHE CAYENNE 2015/14 UVOZ SVAJCARIA PLATINUM EDITION REGISTRIR...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 20:56ROVER MOZE I NA DELOVI

Prodavam Rover 214 defekt na motor na mk tablici moze i na delovi ce...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:56MITSUBISHI COLT 1.3 70KW 95KS 2006

Prodavam Mitsubishi Colt 1.3 70kw 95ks motor na lanche, Fashion model...


3.200 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 20:56RENAULT KADJAR INTESA 16. 130KS

RENAULT KADJAR ✅INTENS 1.6 DCI 130✅ Алуминиумски фелни Затемнети з...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.500 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 20:56AUDI A4 1.9 TDI

Prodavam Audi A4 1.9 Tdi 2000 god novi gumi klimatronik el. na prozor...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:56Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.6 BlueHDI

✅Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.6 ✅ 100HP 2018 ✅ Модел, Тип н...


11.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 20:56PRODAVAM PASSAT 2002 G 1.9 TDI PASAT

Prodavam Pasat 1.9 TDI 6 brzini 2002 godina klimatronik Radio ...


123 €
или предлог цена
Вчера 20:55OPEL COMBO 1.3 JTD 4 cilindri

Prodavam Opel Combo 1.3 jtd 4 cilindri motor tovarno 680 kg nosivos ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:55AUDI A6

AUDI A6 S line Quatro 99god ful oprema klima koza ksenon fabricki na...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:55Renault Megane 1.9 dci

Рено Меган 1.9 дци 92 кв со 130 кс. 6 брзини. Произведен 2007 годин...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:53Audi a3 2.0 tdi

Audi a3 2.0 tadi 103kw 2006 Sega e registriran Automatic f1 Vo ek...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:53Honda CRV 2006 godina prv gazda

Voziloto vo besprekorna sostojba , vozeno samo od edno lice so full o...


7.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 20:53BMW 320ci e46

🔷️ BMW 320Ci 2.2 170hp (m54b22) 🔷️ Registracija i 🟩 karton do dek...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:49***TOP***

Vo perfektna sostojba so celosna istorija vo BMW


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:48Ww Golf Unikat .....

...VW GOLF 1.9TDI “NAVIGACIJA” 2008GOD 173000KM SO SERVISNA ISTORIJA!...


4.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.899 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:43Passat B6 1.9 2006

Vtor gazda ,kupena mi od prv gazda i donesena so vozenje od norveska....


5.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.400 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 20:42prodavam hundai matrix 1.5 dci

prodavam hundai matrix 1.5 dci so ful oprema napraven generalen remon...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 20:42SE PRODVA OPEL OMEGA 2.0 DTI REDIZAIN !!!

Se prodava Opel Omega 2.0 DTI mnogu socuvana 2001 god Redizain ...


1.500 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
2.100 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:41PASSAT 1.9 TDI 110KS

Passat 1.9 Tdi 110 ks Passatot e socuvan tip top...go imam 10 godini...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:41Ssangyong kyron 2.0 xdi

Se prodava sangyong kyron registriran servisiran Moze zamena


3.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.950 €
Илинден / Скопје

Автомобили

Вчера 20:41MERCEDES E 200 KOMPRESOR NOV.

MERCEDES E 200 KOMPRESOR KAKO NOV SO 135 000 KM.SO GARANCIJA I SERVIS...


3.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:40Ford galaksi 2.0 tdi 2007 god.

Ford Galaksi 2.0 tdi 2007 god.reg.do 02.2022 god.so zelen kartiv bo o...


4.300 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 20:40Audi A6 3.0TDI QUATTRO 3x S-Line

Se prodava Audi A6 3.0TDI 240 ks QUATTRO so pominati 230 000 realni ...


13.300 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 20:39BMW FABRIKA

BMW 320 e 90 EXRTRA CENA FABRIKA vo odlicna sostojba potrosuvacka 5-6...


5.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:39BMW

BMW 320 e 90 FABRIKA vo odlicna sostojba potrosuvacka 5-6l/100km senz...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:39BMW X3 2.0-150ks 2006год

BMW X3 2.0-150ks 2006год.Возилото е донесено од Германија.Царинето и ...


7.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:38VW PASSAT B5

1.9, 110 ks Bez zabeleski, napraven generalen servis so garancija mno...


3.299 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 20:37Страна 5 од 1217

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам