1 / 1
ИМПЕРИЈА – Плац во Елешец
98 €
18.05.2023 21:08

Охрид / Охрид

Квадратура:

1250 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се прдоава плац со површина 1250м² со 2 марици за градба (10х15) и висина 10,2м.
До плацот има можност за спроведување на струја и вода.
Плацот се наоѓа во Елешец.
Шифра E 60/18
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Плац 156м²

60000 €

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац до езеро

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам