1 / 3
PLETENI RAKAVICI SO VESHTACHKO ZAJACHKO KRZNO BEZ PRSTI
250 МКД
Цената е фиксна
12.11.2022 10:39

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Плетени ракавици без прсти со вештачко зајачко крзно, боја црна и светло сива.
Цена 250,00 денари за пар
450,00 денари за два пара

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Останато

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

POLARIZIRANI Police naocari so kozena futrola

1 МКД

NOVI mali trkalca za Shark Navigator NV350 NV350SL

390 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам