1 / 1
GAMING PC konfiguracii po vas izbor gejming
1 €
Цената не е фиксна
04.01.2023 10:56

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Desktop konfiguraci
Novi so garancija 12 do 24m
sklopuvame so komponenti po vas izbor
pobarajte ponuda

polovni konfiguracii

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Пробиштипска бр.21А
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

PROCESORI 775,AM3,AM2,1155,1156,478 QUAD,DUAL CORE,Core2Duo,

10 €

GRAFICKI KARTICI polovni i novi sekakvi modeli

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам