ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ


I7 6700k CPU procesor 1151 socket

Poloven porcesor Intel® Core™ i7-6700K Processor 8M Cache, up to ...

PROCESORI 775,AM3,AM2,1155,1156,478 QUAD,DUAL CORE,Core2Duo,

POLOVNI PROCESORI SITE TIPOVI 775 CORE 2 DUO QUAD INTEL AM2 AM3 775 ...

maticna i cpu ASUS SABERTOOTH Z77+ i5 3570k procesor

komplet maticna procesor i kuler povovni ASUS SABERTOOTH Z77 i5 35...

Moduli za SMART HOME Prekinuvac na struja preku Mobilen

МОДУЛИ ПАМЕТЕН ДОМ SHELLY konecno i kaj nas Shelly 1 - Вклучете / ...

900 МКД
или предлог цена

ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI

ne se site navedeni imam poveke ima i novi orginalni ceni od 950den ...

900 МКД
или предлог цена

Se prodava kukja vo nas. Desnaci

Населба Деснаци Посебен дел од куќа Прв спрат 94m2 Меѓу кат 45m2...

1 €
или предлог цена

HGST 3.5-Inch 3TB NOVI NEOTPAKUVANI hdd hard disk

novi diskovi neotpakuvani HGST 3TB 3.5 inch

3.500 МКД
или предлог цена

RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

sekakov vid na RAM MEMORII za desktop i laptop povolni ceni ima mest...

HDD ZA LAPTOP I DESKTOP POLOVNI I NOVI

HARD DISKOVI ZA LAPTOP I DESKTOP OD 120GB DO 4TB BEZ BAD SEKTORI 100%...

ram 4GB DDR3 za laptop

poloven ram za laptop DDR3 2GB 400den DDR3 4GB 900den DDR3 ...

900 МКД
или предлог цена

Видео надзор Dahua Longse HikVision прод. монтажа сервис

https://performa.mk/ Вршиме продажба , професионална монтажа ,сервис...

Alarmni sisteni PARADOX alarm sireni,senzori,so montaza

https://performa.mk/ Alarmen sistem protiv krazbi Od poznati brendo...

PAKET ZA VIDEO NADZOR 4 KAMERI I DVR

https://performa.mk/ Profesionalna oprema od poznatite brendovi Dahu...

12.000 МКД
или предлог цена

Алармни системи PARADOX ,SATEL ,TELETEK прод. монтажа сервис

https://performa.mk/ Вршиме продажба , професионална монтажа ,сервис...

GAMING PC konfiguracii po vas izbor gejming

Desktop konfiguraci Novi so garancija 12 do 24m sklopuvame so komp...

1 €
или предлог цена

maticna ASUS ROG Maximus VII Formula +i7 4790k CPU polovni

se prodava komplet ASUS ROG Maximus VII Formula i i7 4790k so vodno l...

EKRANI ZA LAPTOP 15.4" 15.6" 14" 16'' 17'' i dr LCD i LED

POLOVNI I NOVI EKRANI ZA LAPTOP razni SO MOJA MONTAZA

1 МКД
или предлог цена

graficka MSI GeForce GTX 980 Gaming 4G графичка

половна многу зачувана како нова по перформанси помеѓу 1060ti и 1070...

Procesori i5 i7 LGA 1155 1150 1151 i dr cpu

polovni momentalno na lager i7 4790s 6700 i5 6600k 4690k 7500 i5 ...

Procesor AMD Phenom II X2 555 AM3 , A6-5400K FM2

polovni AM3 AM2+ soket AMD Phenom II X2 555 BE prodaden FM2 soke...

Toneri za site vidovi na printeri i nivno polnenje

toneri za site modeli na printeri polnenje na starite novi i polo...

kabli za adapter za site tipovi na laptop kompjuteri

poveke od 50 modeli na kvalitetni kabli za vasiot laptop so moja zam...

15.6 LCD ekran za laptop so neonka

poloven odlicen kako nov 15.6 so neonka

2.500 МКД
или предлог цена

procesori i5- 3570K , 3330 , 2500 , 2400 soket 1155

polovni i5 3470 3570 2400 2500k i5 660 650 i3 3230 2100 AMD P...

AKCIJA SPY kamera WIFI 360 stepeni Sijalica SD montaza

2MP odlicna slika so agol 360 stepeni fish eye bezzicna do 128GB ...

3.000 МКД
или предлог цена

AKCIJA Wifi Kamera Kameri so montaza i SD Kartica

Specifikacija 2MP Odlicna Slika 30m infra red za nokno gledanje me...

2.700 МКД
или предлог цена

17.3 LED EKRAN ZA LAPTOP

POLOVEN NE E SLIM OBICEN LED OD HP

50 €
или предлог цена

GRAFICKI KARTICI polovni i novi sekakvi modeli

polovni razni modeli 560 ti 1gb 650 ti 1gb ati 7870 2gb ati 6870...

maticni ploci 775 AM2 AM3 polovni

polovni 775 ddr3 ddr2 am2 am3 1155 1156 1151

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ

Телефон: 078348962

Адреса: Антон Панов бр.5

Град: Штип

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ

Антон Панов бр.5

Штип

www.reklama5.mk/performakompjuteri

078348962

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам