AS AUTO LIDER


MERCEDES B180 CDI AMG LINE 7G TRONIC NAVI 2015

Модел:MERCEDES BENZ B180 CDI AMG LINE AUTOMATIC 7G NAVI/HATCH Год:...

13.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

VW CADDY LIFE TDI 105KS 2012-AS AUTO

Модел:VW Caddy Live TDI 105 ks Произведено:2012 Оригинална Гориво:...

9.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.500 €
Крива Паланка

Автомобили

AUDI A4 2.0TDI 143KS AUTOMATIC NAVI REG. 2010

Модел:AUDI A4 2.0TDI 143KS NAVI Automatic/АВАНТ Произведено:2010...

8.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.400 €
Крива Паланка

Автомобили

VW SHARAN 2.0TDI 140KS 7mesta Highline 2011

Модел:VW SHARAN 2.0TDI 7SED HIGHLINE 143ks 2011/MONOVOLUMEN Про...

10.690 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.990 €
Крива Паланка

Автомобили

VW NEW BEETLE 3 TDI BLUEMOTION HIGHLINE NAVI 2013

Модел:VW NEW BEETLE 3 TDI BLUEMOTION FULL OPREMA NAVI/HATCH Произве...

10.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

BMW X5 3.0D XDRIVE INDIVIDUAL LUXURY PANORMA 2015

078227781 35.990 Евра Dzipot e Registriran Cela godina So zelena ...

35.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

MERCEDES E220D SW AVANGARDE 9G TRONIC 190KS 2018

Модел:MERCEDES BENZ E220D 190KS EURO6 AVANGARDE AUTOMATIC 9G TRONIC/K...

26.990 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
28.999 €
Крива Паланка

Автомобили

MERCEDES S320 CDI LONG 7G TRONIC FULL OPREMA DISTRONIC 2009

Cena 12999€ 078227781 Модел:MERCEDES BENZ S 320 CDI LONG 235KS AU...

12.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

MERCEDES E220 CDI 194KS AVANGARDE 9G TRONIC SEDAN 2017

Moznost za kupuvanje na lizing so 25% uchestvo. Модел:MERCEDES...

31.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

MINI COOPER SD COUTRYMAN NAVI PANORAMA FULL 2012

078227781 10990evra Модел:MINI COOPER SD COUNTRYMAN 2.0d 143ks NA...

10.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 TD4 4X4 AUTOMATIC 2013

078227781 22990€ Модел:RANGE ROVER EVOQUE 2.2TD4 150KS 4X4 LUX AU...

22.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

MERCEDES A180 CDI SPORT 7GTRONIC F1 NAVI 2015-AS AUTO

Модел:MERCEDES BENZ A180 CDI AUTOMATIC NAVI 2014/HATCH Увоз од Мил...

13.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

VW GOLF 7 2.0TDI 150KS HIGHLINE LED XENON 2014

12990€ Модел:VW GOLF 7 2.0TDI 150KS FULL HIGHLINE/HATCH Произведе...

12.990 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

MERCEDES E220 CDI AVANGARDE 7G TRONIC SEDAN 2016

Модел:MERCEDES BENZ E200 136KW EURO6 AVANGARDE AUTOMATIC/SEDAN Год:2...

17.490 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

VW GOLF 7 1.6TDI 110KS FULL COMFORTLINE 2014

Модел:VW GOLF 7 1.6TDI 110KS FULL COMFORTLINE 2014/AVANT Произведено...

По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.500 €
Крива Паланка

Автомобили

BMW 118D F20 143KS AUTOMATIC URBANLINE 2013

Модел:BMW 118D 2.0D 143KS AUTOMATIC URBAN /HATCH Произведено:2013год...

10.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.500 €
Крива Паланка

Автомобили

AS AUTO LIDER

Телефон: 072231828**********078227781

Адреса: с.Мождивњак бб

Град: Крива Паланка

Веб страна: www.facebook.com/asautolider

Facebook страна: www.facebook.com/asautolider

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AS AUTO LIDER

???????? ?? ????? ????? ?? ?????.
с.Мождивњак бб
1330

Крива Паланка
www.facebook.com/asautolider

www.reklama5.mk/asautolider

072231828**********078227781

www.facebook.com/asautolider

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам