Цела Македонија
                   
3086 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Transit 300M 2.2tdci Nov uvoz svajcarija🇨🇭🇨🇭

🇨🇭🇨🇭FORD TRANSIT 300M 2.2 TDCI🇨🇭🇨🇭 -FORD TRANSIT 2.2 TDC...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

21 јул 07:35Промовирано

Slep sluzba shlep sluzba vlecna sluzba ATOM

Profesionalen transport na vozila niz cela Makedonija transport na os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

20 јул 15:01Промовирано

2011 2.4 D cenata e fiksna JAMBO

Pominata reg


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Комбиња

18 јул 17:56Промовирано

Sprinter 313 CDI

Sprinter 313 CDI 2014 ekstra sacuvano bes zabeleski servisiran rea...


15.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Денес 21:40Mercedes Sprinter Cdi - Tovarno Kombe

Mercedes Sprinter Cdi - Tovarno Kombe Ima site plateni davacki do re...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 19:26Iveco Dayli 2.3 Hpi - Tovarno Kombe // Sprinter

IVECO DAYLI 2.3 HPI - TOVARNO KOMBE 4 DOBRI GUMI RADIO BORDCOMPUTE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 19:26Peugeot Expert 2.0 Hdi - Klima - Tovarno Kombe Pikap

PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI KLIMA 2008 GOD TOVARNO PIKAP ELEKTRICNI S...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 19:25Mercedes Vito 111 Cdi - Tovarno Kombe // Sprinter

MERCEDES VITO 111 CDI - Maxi God 2007 6 Brzini 3 Sedista 4 Dobri ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 19:25Mercedes Sprinter Cdi Maxi Tovarno Kombe 7 Sedista

Mercedes Sprinter 311 Cdi - Maxi - 7 Sedista - 6 Brzini + R - 4 D...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 19:24Ford Transit 2.2 Tdci Tovarno Kombe So Klima / Sprinter

FORD TRANSIT 2.2 TDCI - KLIMA 2008 GOD TOVARNO KOMBE IMA SITE PLAT...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 19:24Ford Transit 2.2 Tdci - Tovarno Kombe // Kombe Sprinter

FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2008 GOD 4 DOBRI GUMI 3 SEDISTA 5+R BRZINI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 19:24FORD TRANSIT 2.2 TDCI UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

UVEZENO OD SVAJCARIA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLIC...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 17:59  НОВ ОГЛАС

Citroen Jumpy 2.0hdi ,2009 SWISS

Tel za kontakt , 077.941.624 Tovarno Citroen Jumpy 2.0 hdi, 88 kw (1...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 17:53Mercedes Sprinter

Se prodava Mercedes Sprinter 316CDI Ful oprema so dve klimi predna i ...


20.499 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 17:49FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 citaj oglas

Prodavam Ford tranzit tovarno kombe 2.2 tdci.2008 Napraven servis ...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

Денес 17:49Mercedes 311cdi sprinter

Mercedes sprinter 311cdi 2008god reg do juli 2021 vo odlicna sostojba...


8.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 17:46VW CRAFTER 35 2.0 TDI 143 PS 2012 KLIMA

VW CRAFTER 35 2.0 TDI 143 PS 2012 klima webasto 3 kluca servisna ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Тетово

Комбиња

Денес 16:50IVECO SLEP

Iveco slep 2.8 motor 2005god specijalno vozilo kompletno sredeno nov...


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 16:41  НОВ ОГЛАС

NISSAN NV 200 1.5 DCI

TEHNICKI PODATOCI MOZE FAKTURA ZA POVRAT NA DDV NISSAN NV 200 ...


5.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.250 €
Делчево

Комбиња

Денес 15:22Iveco daily 2.8 2002g. Slep shlep

Shlepot e potpolno ispraven, reg do septemvri, nosivost 2200kg, dimen...


6.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 15:16FIAT DUKATO MAXI SE PRODAVA

Se prodava fiat dukato maxi 2. 3/120 multiyet godina proizvoctvo 2011...


8.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 15:09Fiat Ducato 2008 год.

Се продава товарно комбе Fiat Ducato (Фиат Дукато). Зафатнина на мото...


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Комбиња

Денес 14:52Slep sluzba 24 / 7

Prevoz na vozila vo zemjata i stranstvo so uvoz i registracija na voz...


1 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Комбиња

Денес 14:13Iveko dejli dti 30 ladilnik 2009

registrirano do noemvrei 2021 ,ispravno nema nikakvi vlozuvanja voneg...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Денес 13:25FORD TRANSIT

BRANIK SPOJLER NOF ZA FORD TRANSIT OD NOVITE EKSTRA CENA


150 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 13:18Se prodava Ford Tourneo

2.2 disel Tourneo dve klizni vrati Klima dupla fabricki zatemneti ...


15.500 €
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Комбиња

Денес 13:00вршам превоз

Вршам превоз со комбе


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 13:00Peugeot j5

Se prodava kombe peugeot j5 registrirano vo ispravna sostojba ima i z...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00Ford Transit

Продавам Форд Трансит,1999год со 300.000км!


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 13:00Prodavam Dukato

Prodavam fiat dukato 2.5 d od 1997 god, vo ispravna i solidna sosto...


1.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 12:57MERCEDES SPRINTER 313 CDI 129HP 2009

🇩🇪Napraven servis pred 1000 km 🇩🇪So servisna kniska od koe kupe...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

Денес 11:29SE PRODAVA MERCEDES SPRINTER 313 CDI 2009 129 hp 078 340 38

🇩🇪Napraven servis pred 1000 km 🇩🇪So servisna kniska od koe kupe...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

Денес 11:29PRODAVAM KOMBE DFM

prodavam kombe DFM so pominati 103.000km, prv gazda, atest plin., tov...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 €
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 11:28DFM KOMBE

DFM KOMBE - Prv Gazda - Redovno servisirano vo ovlasten servis - I...


999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 11:27IVECO DAILY 35/15 2013

2013 god 150ks motor 190.000 km originalni se vozi so B kategorija CH...


11.555 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 11:27MERCEDES SPRINTER 209CDI 2009 GODINA

MMS AVTOMOBILI RASPOLAGA SO POGOLEM IZBOR NA VOZILA MERCEDES SPR...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 11:20FIAT DUCATO 2.3MJET 88KW 2006 GODINA

MMS AVOTMOBILI RASPOLAGA SO POGOLEM IZBOR NA VOZILA FIAT DUCATO ...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 11:20RENAULT MASTER 2007

Tovarno kombe Renault Master DCI120, 2007 godina, smenieti 4 novi gum...


2.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 10:53  НОВ ОГЛАС

Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 10:51NISSAN PRIMASTAR 2.5 DCI 2007.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN PRIMASTAR 2.5 DCI 2007.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭,PLATEN...


5.600 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 10:49gumi 195-70-15 C

078-333-158 viber isporaka do sekoj grad za 1 raboten den pove...


50 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

Денес 10:45Se prodava kombe Mercedes Benz Vito 2.2 cdi

Se prodava kombe Mercedes Benz Vito 2.2 cdi 110kw 2007 god so full ...


7.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 10:45Prevoz

Транспорт на секаков вид на стоки во Скопје и цела Македонија по пово...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 10:13Страна 1 од 78

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам